RPG žaidimai - Gangsterio Gyvenimas

RPG žaidimai - tai kategorija visiems mėgstantiems Role Playing Žaidimus t.y. tokius kuriuose reikia tobulinti savo sukurto personažo įgūdžius. Vienas iš tokių žaidimų kurį jums dovanoja kategorija RPG ŽAIDIMAI, yra žaidimas Gangsters Life( liet. Gangsterio Gyvenimas) . Jei jums patinka gatvės gyvenimas tai šis kategorijos rpg žaidimai jums siūlomas žaidimas tikrai bus prie širdies.

RPG žaidimai - Gangsters Life (liet. Gangsterio Gyvenimas) valdymas ir patarimai:

Žaidimo Gangsters Life (liet. Gangsterio Gyvenimas) tikslas yra užbaigti visas misijas ir likti gyvam... Jūs katikpabėgote iš kalėjimo ir vėl norite užsitarnauti tikro Gangsterio vardą gatvės irnusikaltimų pasaulyje. Pasistenkite užbaigti misijas nesusporgdinę savomašinos. Judėjimas :

Vaikščioti - rodykles arba W, A, S, D , įlipti į mašiną - SPACEBAR, pasirinkti ginklą - 1,2, , NITRO - n

Taigi tai kaip ir visi kategorijos RPG žaidimai jums paruošti Gangsterio gyvenimo žaidimo patarimai. Nebent žaisdami žaidimą Gangsterio Gyvenimas radote daugiau naudingų patarimų kurie palengvina žaidimą. Tokiu atgveju, nepatingėkite ir pasidalinkite savo turima informacija su kitais kategorijos RPG žaidimai lankytojais, arba savo išmintimi netgi galite pasidalinti mūsų FORUME .

TAIP PAT, jei savo kompe ar kurnors kitur turite žaidimų kurie jūsų manymu tinktų kategorijai RPG ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus su savo pasiūlymais adresu info@zaidimai88.lt arba palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes butinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje RPG žaidimai.

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 23819   |   Balsų: 40   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai