Politinai žaidimai - Prezidentinis dažasvydis

Dar viena naujiena kategorijoje Politiniai žaidimai. Politikoje vienas iš svarbiausių ir daugiausiai emocijų sukeliantis įvykis yra prezidento rinkimai, o ypac dar tokioje didelėje salyje kaip JAV. Ten rinkimų metu politiniai žaidimai vyksta iš tikro, nes kiekvienas kanditas nežmoniškai nori tokios šiltos vietelės valstybėje. Presidential paintball (liet. Prezidentinis dažasvydis) - tai žaidimas apie tuo pačius rinkimus Amerikoje, tik, kad juoko forma. Žaidimo Presidential paintball (liet. Prezidentinis dažasvydis) metu nuožmūs ir aršūs rinkimai, paverčiami dažasvydžio kova tarp kanditatų. Kategorija Politiniai žaidimai tikisi jūs balso :P

Politiniai žaidimai - Presidential paintball (liet. Prezidentinis dažasvydis) valdymas ir patarimai:

Naujame kategorijos Politiniai žaidimai jums pristatomame žaidime Presidential paintball (liet. Prezidentinis dažasvydis) jūs tarsi galėsite dalyvauti JAV prezidento rinkimuose. Kaip tikras Amerikos pilietis, jūs žaidimo pradžioje turėsite galimybę prabalsuoti už savo kandidatą (t.y. pasirinkti žaidėją su kuriuo žaisite). Jūs turėsite pasirinkimą tarp Demokratų parijos kandidatų: Clinton, Obama, Edwards ir tarp respublikonų partijos: Giuliani, Romney, McCain. Pasirinkę žaidėją jūs turėsite stot į dažasvydžio kova prieš visus kandidatus skirtinguose lygiuose. Valdymas:
A arba - eiti į kairę
D arba - eiti į dešinę
P - sustabdyti žaidimą
R - užsitaisyti ginkla (užtrunka 3 sekundes)

O tam, kad pasilenkt ir pasislėpt už kurnors, nuveskite ginklo taikinį prie savo pasirinkto veikėjo galvos. Tai pats svarbiausias veiksmas kurį jūs turėsite dažnai naudot, nes jūsų varžovai stengsis iš visų jegų, kad tik į jus pataikytų. Žaidimo Presidential paintball (liet. Prezidentinis dažasvydis) tikslas ne vien tik nugalėt visus varžovus, bet ir surinkt kuo daugiau taškų, kurių surinktą skaičių vėliau galėsite patalpinti geriausiųjų sąrašuose. Vien šaudant į varžovus daug taškų nesurinksite. Stenkites kuo dažniau pataikyt į vis išlendančias lenteles, su oponentų partijos ženklų, tai jums pridės papildomų 1000 taškų, o tam, kad nesibaigtų kulkos, būtinai nuo žemės paiimkite papildomų kulkų, kurios bus kaikuriuose lygiuose.

Štai ir visi pagalbiniai patarimai kuriuos sugebėjo paruošti kategorija Politiniai žaidimai, bet būną kartais nutinka taip, kad mes praleidžiame ką nors svarbaus, kas galėtų pagerint žaidimo rezultatą arba palengvint patį žaidimą. Ir štai kam reikalingi esate jūs, gerbiami kategorijos Politiniai žaidimai lankytojai. Kategorija politiniai žaidimai tikis, kad atradę/pastebėję kokių nors gudrybių/patarimų, jais iškart pasidalinsite su kitais kategorijos Politiniai žaidimai lankytojais. Tiek mes, tiek kiti lankytojai bus jums dėkingi.

Dar šis tas: kadangi už žaidimų talpinimą yra atsakingas tik vienas žmogus, mes tikimes, kad atradę/prisiminę kokį nors įdomų žaidimą, kuris jūsų manymu tiktų kategorijoje politiniai žaidimai, atsiųsite mums savo pasiūlymus, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI" , ir mes būtinai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas papultų į kategorijos Politiniai žaidimai sąrašus.


Balsavimas

Žiūrėta: 17588   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai