Politiniai žaidimai - Politinės Kovos

Turbūt daugelis pritartų, kad žvelgiant į politiką ji atrodo/skamba labai nuobodžiai ir rimtai. Štai kuom svarbi kategorija Politiniai žaidimai - ši skiltis sugeba į visą tai, vardu politika, pažvelgt iš linksmosios pusės. Visi tie pykčiai, nesutarimai tarp šalių, lengvai gali būt paversti linksmu flash žaidimu, pakelsiančiu Jums nuotaiką. Vienas toks pavyzdys yra žaidimas Political Duel (liet. Politinės Kovos). Visi JAV nesutarimai su Iraku, puikiai gali sutilpti į flash žaidimą, kuris anksčiau ar vėliau atsiranda skiltyje Politiniai žaidimai.

Politiniai žaidimai - Political Duel (liet. Politinės Kovos) valdymas ir patarimai:

Skilties Politiniai žaidimai, bei viso zaidimai88.lt tinklapio tikslas - leisti Jums kuo labiau atsipalaiduoti bei kuo smagiau praleisti laiką žaidžiant įvairiausius flash žaidimus, galinčius Jus ne tik prajuokint ar išgasdint, bet ir suteikt/išlavint šiokius tokius Jūsų įgūdžius. Kad pasiekti kuo geresni rezultata, mes Jums siūlome žaidimus turinčius lengvą, smegenų neapkraunantį valdymą. Būtent toks ir yra žaidimas Political Duel (liet. Politinės Kovos).
Žaidimo Political Duel (liet. Politinės Kovos) Jūs galėsite pasirinkti vieną iš trijų žaidimo režimų: Tournament  Mode (Turnyras), VS mode (kova prieš draugą/kompiuterį) ir Survival mode (išlikimo režimas). Pasirinkę Jums tinkamiausią režimą turėsite atlikti dar vieną pasirinkimą. Jūs turėsite rinktis kokiu personažu norite būti. Yra keturi galimi variantai: Bin Laden, George Bush, Kim Jong ir Saddam Hussain. Kiekvienas iš jų yra skiritngas, ne vien tik išvaizda, bet ir atliekamais smūgiais. Na, o pasirinkus belieka tik žaist ir linksmai leist laiką, vienam arba su draugu.
VALDYMAS: Žaidžiant vienam, Jus domins tik šie klavišai: A, D (skirti judėt į šonus); W (pašokti); S(apsiginti). Smūgiuoti Jums padės klavišai: J(smūgis), K(spyris), L(speciali ataka). Kaip jau minėjome, žaidimą Political Duel (liet. Politinės Kovos) galima dalintis ir su draugu. Atrasis žaidėjas, turės susidraugaut su klavišais: → ← (skirti judėt į šonus) (apsiginti) (pašokt), bei smūgiavimui skirtais mygtukais 1(smūgis), 2(spyris), 3(specialus smūgis) esančiais dešiniajame klaviatūros gale.
Manome žaidimo tikslas turėtų būt kaipir aiškus: nugalėt savo priešininką, atėmus jam visas gyvybes.

Štai tiek naudingos informacijos iš skilties Politiniai žaidimai. Kadangi žaidimus deda ir jiems aprašymus kuria tokie patys žmonės kaip ir Jūs, mes galime šį bei tą praleist/užmiršt. Radę/pastebėję kąnors svarbaus, kas palengvintų žaidimą Political Duel (liet. Politinės Kovos), nebūkit savanaudžiai ir pasidalinkit savo žinių bagažu su kitais skilties Politiniai žaidimai lankytojais. Taipogi, tai nebūtinai turi būt naudinga informacija lankytojams, galbūt Jums akį rėžia mūsų atliktos gramatinės klaidos, arba tiesiog Jūs norite išreikšt savo nuomone - nesidrovėkit ir padarykit tai: vertinkit, komentuokit, nes tai itin svarbu mums, administratoriams.

KREIPIMASIS Į VISUS NEPRAUSTABURNIUS IR KEIKTIS MĖGSTANČIUS LANKYTOJUS:

Gerbiami lankytojai, skiltis Politiniai žaidimai ir visas zaidimai88.lt tinklapis, maloniai prašo vengt keiksmažodžių ir nepadorių žodžių. Mes puikiai suprantame, kad kaikurie lankytojai didžiuojasi galėdami išvardint daugybe keiksmažodžių įvairiomis kalbomis, bet dėja, zaidimai88.lt komentarai nėra tam skirta vieta, tad būkit malonūs, žiūrėkit ką rašot.


p.s.

Taip pat žinia visiems aktyviems ir norintiems prisidėt lankytojams: jei atradote žadimų kurie Jūsų nuomone galėtų praskaidrint skiltį Politiniai žaidimai, nesidrovėkit ir siųskit savo laiškus su pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog užpildykite KONTAKTINĘ FORMĄ . Mes kiek galėdami stengsimes, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Politiniai žaidimai.


Balsavimas

Žiūrėta: 18122   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai