Politiniai žaidimai - Bush'o Karališkas Siautėjimas

Politiniai žaidimai - tai naujai pasirodžiusi kategorija kuri jums dovanos žaidimus su garsiais viso pasaulio politikais bei politikemis. Kategorija Politiniai žaidimai tikisi, kad gerbiami politikai nesupyks ir neįsižeis save išvydę žaidime bėgiojant su šautuvu ar šokant disko stiliaus šokius. Kategorija Politiniai žaidimai yra įsitikinusi, kad į viską gyvenime reik žvelgt iš linksmosios pusės. Pirmasis žaidimas kurį jums pristato kategorija Politiniai žaidimai yra Bush Royal Rampage (liet. Bush'o karališkas siautėjimas), ir kaip tubūt supratote jo pagrindinis veikėjas bus garsusis JAV prezidenas G.W.Bush.

Politiniai žaidimai - Bush Royal Rampage (liet. Bush'o karališkas siautėjimas) valdymas ir patarimai:

Pirmasis žaidimas kurį jums dovanoja kategorija Politiniai žaidimai yra Bush Royal Rampage (liet. Bush'o karališkas siautėjimas) kurio pagrindinis veikėjas JAV prezidenas G.W.Bush. Žaidimo metu visas veiksmas vyks Didžiosios Britanijos sostinės, Londono, centre. Tuo metu kai JAV prezidenas G.W.Bush lankosi pas DB Karalienę, jų susitikimo metu, juos užpuola teroristai. Žaidimo pradžioje jūs žaisite Bush'o kailyje ir turėsite pyškinti nusikaltėlius, vėliau iniciatyvos imsis pati Karalienė, išsitraukus savo specialųjį automatą ims taškyt banditus. Valdymas:
A - judėti į kairę
S - Pasilenkti
D - judėti į dešinę
R - užsitaisyti ginklo apkabą
SPACEBAR - paima ginklą nuo žemės ir pakeičia vietoj jūsų turimo (jūs galite neštis tik vieną ginklą)
.

Žaidimo metu tarp nusikaltėliu taip pat bus ir paprastų žmonių, ir spaudos atstovų. Spaudos atstovų jūs turite vengt labiausiai, nes pašovus tuos paparacius jūs prarandate 10 000 taškų, pataikius į paprasta pėstyjį taip pat bus minusuojami taškai. Paparacius atskirt nuo paprastų praeivių yra paprasta, nes virš jų sukiosis žibantis ženkliukas su raidėmis PB.
Tam, kad teroristai į jus nepataikytų yra du veiksmingi budai: visąlaik stenkites būt pasilenkę ir pasislėpę uz kokio nors abjekto, o jei tokiu nėra stenkitės judėt kuo daugiau tik vienintelis minusas, kad reik prižiūrėt su jumis esantį žmogų.

Taigi tiek paaiškinimų ir patarimų, kuriuos jums paruošė kategorija Politiniai žaidimai. Gyvenime būna taip, kad kartais kažką praleidžiame ar nepastebime to ką kiti gali pastebėt, bet tam esate jūs gerbiami kateogirjos politiniai žaidimai lankytojai. Mes tikimes, kad viską ką mes praleidžiame/pamirštame paminėt jūs būtinai išdėstysite komentaruose ir pasidalinsite tuo su kitais kategorijos politiniai žaidimai lankytojais.

Taip pat, kadangi žaidimus į tinklapį dedą tik vienas žmogus, jam kartais gali pritrūkt idėjų kokius žaidimus įdėt, bet ir vėl tam esate JŪS, gerbiami politiniai žaidimai kategorijos lankytojai! Jei atradote/turite žaidimų kurie jūsų manymų pritaptų kategorijos politiniai žaidimai sąrašuose, netingėkit ir siųskit mums laiškus adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI" , ir mes būtinai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas mirgėtų politiniai žaidimai kategorijoje.

 

Politiškiausia laiko švaistymo zona $$$ zaidimai88.lt $$$ 


Balsavimas

Žiūrėta: 21177   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai