Nuotykių žaidimai - The Saguittarian

Nuotykiu žaidimai - The Saguittarian
 
Skiltyje Nuotykių žaidimai dar viena naujiena -  žaidimas The Saguittarian. Šiame žaidime jums tereiks pasirinkti tinkamą veiksmą sprendimą ir stebėti kaip plėtosis įvykiai. Kadangi žaidimo eiga nenuspėjama, o pasirinkus nežinia, kas laukia, būkite pasirengę žaidimą pradėti iš naujo. Žaidimas prasideda, jog jūs atsikeliate kaip ir kiekvieną rytą ir nė nenujaučiate, jog kažkas ne taip. Kelkitės iš lovos ir patikrinkite kas gi nutiko.

NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
Gerbiami, Nuotykiautojai,
 
Skilties Nuotykių žaidimai administracija maloniai prašo laikytis kelių, visai neįpareigojančių taisyklių, kurios padės sukurti malonia, žaisti palankią aplinką į kurią norėtųsi sugrįžt ne kartą:
  • Nepamirškite pagirt skilties Nuotykių žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.
  • Kategorija Nuotykių žaidimai norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Nuotykių žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • Ei, ereliai, kietekai ir kitokie išsišokėliai, užteks anonimiškai rašinėti peikiančius ir kritiškus komentarus po žaidimais, geriau susirašom akis į akį ir pasiūlykite savo norimų žaidimų skilčiai Nuotykių žaidimai. Nesidrovėkit ir nebijokit rašyti laiškus su savo pasiūlymais skilčiai Nuotykių žaidimai. Tai padaryti galite, netgi dviem būdais:
      a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
      b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Gavę Jūsų laišką su pasiūlymu, mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas puikuotųsi skiltyje Nuotykių žaidimai. Aišku, jis turės atitikti mūsų nustatytus standartus.
  • Kaip ir visas zaidimai88.lt tinklapis, skiltis Nuotykių žaidimai yra prižiūrima ne robotų, o tokių pat žmonių, homo sapiens, kaip ir Jūs, todėl kartais nutinka taip, jog kąnors praleidžiame, nepastebime arba priveliame klaidų, aprašinėdami žaidimus bei jų valdymą, bet juk mes turime Jus tam, kad ištaisytumėte mūsų žioplas klaidas ir papildytumėte žaidimus savo išmone, pasidalindami ja su kitais skilties Nuotykių žaidimai lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 4858   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai