Nuotykių žaidimai - The Pretender

Nuotykių žaidimai - The Pretender

Ar pasiruošę dar vienam nuotykiui? Šį kartą skiltis Nuotykių žaidimai pristato ramų, bet mistišką ir paslaptingą žaidimą The Pretender. Viskas prasidėjo Londone, kuomet garsus magus norėjo atlikti neregėtą triuką ištardamas burtažodį iš senos burtų knygos, tačiau netyčia atvėre vartus į kitą pasaulį ir perkelė ten visus žiūrovus, padejėją ir save. Visi žiūrovai pavirto sielomis, kurios išsibarstė po mistinį pasaulį. Jūs būsite mago kailyje. Jūsų užduotis sugrąžinti visus žiūrovus atgal į salę. Tačiau negalvokite, jog viskas taip lengva: naujasis pasaulis labai painus ir kupinas įvairiausių galvosūkių. Žaidimo metu jūs atskleisite įvairias gamtos galias: žemės, kuri pavers jus akmeniniu ir leis daužyti ir judinti didelius akmenis; vėjo, kurios dėka būsite lengvas kaip pūkelis ir galėsite kontroliuoti vėją, bei kitos. Pagrindinis tikslas - kiekviename lygyje įveikti visas kliūtis, pasitelkiant loginį mąstymą ir naujasias galias. Jūdėkite RODYKLIŲ pagalba, o galias naudokite paspaudę SPACEBAR. Jeigu matysite, jog užsitrigote arba neteisingai nuėjote, viršuje yra mygtukas RESET, kuris leis pradėti lygį iš naujo. Žaidime nėra nei laiko, nei gyvybių apribojimo, dar neskubėkite ir nebijokite suklysti.

Nuotykių žaidimai pasistengė suteikti visus reikalingiausius patarimus, tad jums belieka mėgautis naujuoju žaidimu The Pretender ir laukti jo antrosios dalies skiltyje Nuotykių žaidimai.


NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
Gerbiami, Nuotykiautojai,
 
Skilties Nuotykių žaidimai administracija maloniai prašo laikytis kelių, visai neįpareigojančių taisyklių, kurios padės sukurti malonia, žaisti palankią aplinką į kurią norėtųsi sugrįžt ne kartą:
  • Nepamirškite pagirt skilties Nuotykių žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.
  • Kategorija Nuotykių žaidimai norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Nuotykių žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • Ei, ereliai, kietekai ir kitokie išsišokėliai, užteks anonimiškai rašinėti peikiančius ir kritiškus komentarus po žaidimais, geriau susirašom akis į akį ir pasiūlykite savo norimų žaidimų skilčiai Nuotykių žaidimai. Nesidrovėkit ir nebijokit rašyti laiškus su savo pasiūlymais skilčiai Nuotykių žaidimai. Tai padaryti galite, netgi dviem būdais:
      a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
      b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Gavę Jūsų laišką su pasiūlymu, mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas puikuotųsi skiltyje Nuotykių žaidimai. Aišku, jis turės atitikti mūsų nustatytus standartus.
  • Kaip ir visas zaidimai88.lt tinklapis, skiltis Nuotykių žaidimai yra prižiūrima ne robotų, o tokių pat žmonių, homo sapiens, kaip ir Jūs, todėl kartais nutinka taip, jog kąnors praleidžiame, nepastebime arba priveliame klaidų, aprašinėdami žaidimus bei jų valdymą, bet juk mes turime Jus tam, kad ištaisytumėte mūsų žioplas klaidas ir papildytumėte žaidimus savo išmone, pasidalindami ja su kitais skilties Nuotykių žaidimai lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 17751   |   Balsų: 24   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai