Nuotykių žaidimai - Prince Of Persia: The Forgotten Sands

Nuotykių žaidimai -  Prince of Persia: The Forgotten Sands

Kinuose neseniai pasirodė filmas, sukurtas pagal vieną garsiausių kompiuterinių herojų Prince of Persia. Tą progą skiltis Nuotykių žaidimai taip pat nusprendė padovanoti flash žaidimą, kuriame galėsite valdyti senovės laikų herojų. Tai žaidimas Prince of Persia: The Forgotten Sands, kuriame Jūs būsite pagrindio herojaus Prince Of Persia kailyje. Jūsų tikslas - greitu tempu šokinėti per stogus, vengti savo kelyje pasitaikančių kliūčių bei nukauti priešus. Žaidimas Prince of Persia: The Forgotten Sands patikrins Jūsų greitą reakciją laiku peršokant nuo vieno ant kito stogo. Žaidimas nėra monotoniškas: šokinėti reikės ne vienu būdų - jūs galėsite perbėgti lubomis, laipioti sienomis. Viena iš pagrindinių Prince Of Persia savybių - gebėjimas atsukti laiką, o tai jums padės kuomet ko nors neįveiksite ar suklysite. 
Valdymas:
RODYKLĖ Į VIRŠŲ - pašokti
RODYKLĖ ŽEMYN - atsukti laiką
SPACEBAR - smūgiuoti
X - greitas prabėgimas

Daugiau patarimų iš skilties Nuotykių žaidimai nebeliko, tad pirmyn į nuotykius žaidime Prince of Persia: The Forgotten Sands, o įspūdžiais ir patarimais dalinkitės komentaruose.


Gerbiami, Nuotykių žaidimai skilties lankytojai,

Skiltis Nuotykių žaidimai norėtų Jus supažindinti su keliomis elgesio,komentavimo taisyklėmis kategorijoje Nuotykių žaidimai ir tuo pačiu paprašyti jų  sąžiningai laikytis. Tokiu būdų Jūs, mieli lankytojai,padėsite sukurti malonią, žaisti tinkamą aplinką į kurią norėtų sisugrįžti:

 • Kadangi skiltis Nuotykių žaidimai yra prižiūrima žmonių, o ne robotų, mes galime šio bei to nepastebėt, todėl tikimes Jūsų budrumo. Pastebėję/ atradę kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo N eigą, nepašykštėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Nuotykių žaidimai lankytojais. Tiek mes, tiek jie būsime Jums dėkingi.
 • Kategorija Nuotykių žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Nuotykių žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Nuotykių žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Nuotykių žaidimai, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Kategorija Nuotykių žaidimai norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Nuotykių žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Nepamirškite pagirt skilties Nuotykių žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

Balsavimas

Žiūrėta: 17096   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai