Nuotykių žaidimai - Plaustų Karai

Ei, skilties Nuotykių žaidimai fainai, nuotykiautojai ir svajotojai! Pasiilgote naujų pojūčių? Tai ne bėda, ilgai nelaukus, skiltis Nuotykių žaidimai ir vėl atkeliavo pas Jus, kartu su savim atsitempdama lauktuvių - tai žaidimas Raft Wars (liet. Plaustų Karai), kuris šį kartą prikaustys Jus prie monitorių. Manote nusišnekame? Išbandykite ir patys įsitikinsite, jog, nors ir vaiškiškai atrodantis, žaidimas Raft Wars (liet. Plaustų Karai) sugeba įvilioti net ir patį valingiausią žaidėją. Nuotykių žaidimai garantuoja 100% įtraukimą žaidžiant žaidimą Raft Wars (liet. Plaustų Karai).

Nuotykių žaidimai - Raft Wars (liet. Plaustų Karai)

Žaidimo pradžioje Jūs būsite supažindinti su mažuoju, linksmuoju Simon'u, kuris, kasinedamas smėliuką paplūdimyje atranda kaiką tikrai stebinančio ir apvertusio jo gyvenimą aukštyn kojom - tai lobis, pilnas deimantų ir gryno ausko luitų. Šis atsitikimas išgarsino mažąjį žmogutį, tačiau visuomet atsiranda pavyduolių, norinčių tai atimti. Šį kartą Jums teks padėti mažajam Simonui ir jo broliui apsiginti nuo įvairiausių priešų: piratų, vikingų, nusikaltėlių, čiabuvių ir t.t., kurie megins atimti surastą lobį. Visas mūšis vyks ant plaustų, vandenyje. Jūsų pagrindinis ginklas - šautuvas su teniso kamuoliukas (neapsigaukite, jis tikrai galingas). Įveikus priešus, Jūs gausite taškų už kuriuos galėsite patobulinti savo plaustą arba nusipirkti geresnių šaudmenų. Kuo greičiau ir mažiau šuvių išnaudoję užbaigsite lygį, tuo daugiau taškų Jūs gausite.
Žaidimo valdimas nėra sunkus - viską valdysite pelės pagalba: kuo toliau atitrauksite ją, tuo stipriau šaus Jūsų ginklas (tai parodo burbuliukų skaičius), o judindami pelytę vertikaliai nustatysite šūvio kampą.Taigi, pagrindinis žaidimo Raft Wars (liet. Plaustų Karai) tikslas - apsaugoti lobį, kurį atrado mažasis Simonas.

Štai ir visi reikalingiausi  patarimai žaidimui Raft Wars (liet. Plaustų Karai), kuriuos parengė skiltis Nuotykių žaidimai. Palinkėsime taiklios akies ir sekmės žaidžiant žaidimą Raft Wars (liet. Plaustų Karai)


NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
Gerbiami, Nuotykiautojai,
 
Skilties Nuotykių žaidimai administracija maloniai prašo laikytis kelių, visai neįpareigojančių taisyklių, kurios padės sukurti malonia, žaisti palankią aplinką į kurią norėtųsi sugrįžt ne kartą:
  • Kaip ir visas zaidimai88.lt tinklapis, skiltis Nuotykių žaidimai yra prižiūrima ne robotų, o tokių pat žmonių, homo sapiens, kaip ir Jūs, todėl kartais nutinka taip, jog kąnors praleidžiame, nepastebime arba priveliame klaidų, aprašinėdami žaidimus bei jų valdymą, bet juk mes turime Jus tam, kad ištaisytumėte mūsų žioplas klaidas ir papildytumėte žaidimus savo išmone, pasidalindami ja su kitais skilties Nuotykių žaidimai lankytojais.
  • Ei, ereliai, kieteka ir kitokie išsišokėliai, užteks anonimiškai rašinėti peikiančius ir kritiškus komentarus po žaidimais, geriau susirašom akis į akį ir pasiūlykite savo norimų žaidimų skilčiai Nuotykių žaidimai. Nesidrovėkit ir nebijokit rašyti laiškus su savo pasiūlymais skilčiai Nuotykių žaidimai. Tai padaryti galite, netgi dviem būdais:
      a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
      b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Gavę Jūsų laišką su pasiūlymu, mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas puikuotųsi skiltyje Nuotykių žaidimai. Aišku, jis turės atitikti mūsų nustatytus standartus.
  • Kategorija Nuotykių žaidimai norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Nuotykių žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • Nepamirškite pagirt skilties Nuotykių žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

Balsavimas

Žiūrėta: 26178   |   Balsų: 35   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-05-12 Hot damn, lokiong pretty useful buddy.
by Hot damn, lokiong pretty useful buddy.
2013-02-16 visa perejau geras zaidimas ir dar koks lengvas
by irmantas
2012-09-21 nobodus zaidas
by by kotryna
2011-11-02 visai nieko bet pernelik vaikiskas
by andrius
2011-07-06 perejau visa :*
by rytis
2011-04-11 BUVAU PEREJAS DABAR NESISEKA
by MANTAS
2010-12-28 kaip iveikti 10 levely
by aleksas
2010-11-27 Nerealus zaidas
by Mine
2010-11-22 pac nuastabeu ses zaidas givenimekartais nepavyksta bet idomus
by julijana
2010-10-18 lengvas zaidas
by zigis
2010-05-16 Labai patiko. +4 balo si karta.
by Simona
2010-05-09 labai geras fainas zaidas afigienas!!! puikus!!! nerelus!!! geriausias!!! nuostabus!!! aciu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
by edgaras
2010-04-07 labai smagus zaidimas perejau visus
by goda
2010-02-21 puikus games
by astute
2010-02-13 geras geim visa perejau 10balu
by hunter

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai