Nuotykiu zaidimai - Pabegimas is olos

Nuotykių žaidimai ir www.zaidimai88.lt jums dovanoja žaidimą Cave Escape(liet. Pabėgimas iš olos), kupiną nuotykių ir baimės. Padėkite mažam žmogeliukui ištrūkt iš olos kurioje be sustojimo krenta visokie akmenys ir medienos gabalai. Naudokites telekinetinėm galiom ir taškykite tuos akmenis į gabalus žaidime Pabėgimas iš olos. KAtegorijoje Nuotykių žaidimai šį žaidimą galima laikyti vienu iš sunkiausių.

Nuotykių žaidimai - Cave escape (liet. Pabėgimas iš olos) valdymas:

Žaidimas PAbėgimas iš olos valdomas vien tik pelyte. Tam kad išvengt akmens luitų judinkite pelytę į šonus. Papaudus kairįjį pelytes mygtuką ir ilgiau palaikius užkrausite didelį jėgos smugį kuris sunaikins visus akmenis. Taigi sekmės nuotykių žaidime Pabegimas iš olos kurį jums dovanoja www.zaidimai88.lt ir nuotykių pilna kategorija Nuotykių žaidimai. Tai kaip ir visi patarimai kuriuos jums paruošė kategorija NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI.

Nebent, žaisdami žaidimą Pabėgimas iš olos radote daugiau patarimų, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais kategorijos NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI lankytojais. Taip pat galite apsilankyti mūsų FORUME , ir ten pasidalinti savo turima informacija.

taip pat, jei turite/radote žaidimų kurie jūsų manymu turėtų puikuotis kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI " ir mes tirkai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI.


Balsavimas

Žiūrėta: 24144   |   Balsų: 39   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai