Nuotykių žaidimai - N

Atšilo oro, pakilo noras ieškoti nuotykių! O visų nuotykių globėja ir mama yra skiltis Nuotykių žaidimai. Kas gi šį kartą laukia kategorijos Nuotykių žaidimai mėgėjų? TAi flash žaidimas su gan netradicišku ir trumpu pavadinimu  - N. Iš pradžių mes galvojome jog N raidė reiškia Nuotykių žaidimai. Tačiau vėliau supratome jog N reiškia Ninja (liet. Nindzė). Ir padarėme prielaidą jog turbūt N yra to mažoje žmogeliuko vardas. Žaidimas N yra puikus skilties Nuotykių žaidimai atstovas, kadangi jo pagrindinis tikslas keliauti ir nagrinėti skirtingus lygius stengiantis nenumirti.

Nuotykių žaidimai - N patarimai ir valdymas:

Kaip jau minėjome N, reiškia Nindzė, taigi žaidime N Jūs persikūniste į mažojo nindzės kūną. Itin didelis greitis, miklumas, didelė šoklumo galia ir super refleksai - visa tai yra greitos medžiagų apykaitos rezultatas, tačiau liūdna, Jūsų gyvenimas trunka tik 15 minučių. Kaip ir visi nindzės Jūs turite nenumalšinamą potraukį auksui ( tai mažos auksinės kaladėles, kurios pridės Jums laiko), kambarių tyrinejimui, kuriuose slypi daugybė nindzes žudančių robotų. Trumpiau tariant Jūsų pagrindinis tikslas per trumpą laiką atidaryti duris į kitą lygį. Saugokites robotų, rinkite auksą ir bandykite pereiti visus 30 epizodų. Valdymas:
Rodyklė į kairę - judėsite į kairę; nukreips Jus į kairę pusę

Rodyklė į dešinę - judėsite į dešinę, nukreips Jus į dešinę pusę

Shift - pašokti
(žaidimo valdymą galite pasikeisti žaidimo pradžioje skiltyje Controls)
Štai tiek naudingų patarim, kuriuos Jums paruošė kategorija Nuotykių žaidimai. Tikimes įsijausite į nindzės vaidmenį žaidime N ir įveiksite visus lygius!


Gerbiami, Nuotykių žaidimai skilties lankytojai,

 

 

Skiltis Nuotykių žaidimai norėtų Jus supažindinti su keliomis elgesio,komentavimo taisyklėmis kategorijoje Nuotykių žaidimai ir tuo pačiupaprašyti jų  sąžiningai laikytis. Tokiu būdų Jūs, mieli lankytojai,padėsite sukurti malonią, žaisti tinkamą aplinką į kurią norėtųsisugrįžti:

 • Kadangi skiltis Nuotykių žaidimai yra prižiūrima žmonių, o ne robotų, mes galime šio bei to nepastebėt, todėl tikimes Jūsų budrumo. Pastebėję/ atradę kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo N eigą, nepašykštėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Nuotykių žaidimai lankytojais. Tiek mes, tiek jie būsime Jums dėkingi.
 • Kategorija Nuotykių žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Nuotykių žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Nuotykių žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Nuotykių žaidimai, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Kategorija Nuotykių žaidimai norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Nuotykių žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Nepamirškite pagirt skilties Nuotykių žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

Balsavimas

Žiūrėta: 14739   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai