Nuotykių žaidimai - Didelio sunkvežimio nuotykiai

Ei, kompiuteristai, ar nepasiilgot nuotykių? Kategorija Nuotykių žaidimai vėl sugrįžta pas Jus tam, kad pripildyt Jūsų gyvenimą smagių pojučių. Šį kartą pasiūlysime Jums pakeliauti po ūkius. Teisingai išgirdote, persikelsime į ūkininkų pasaulį, kuriame prireiks Jūsų pagalbos, keliaujant iš vienos gamyklos ar fermos, žaidime Big Truck Adventures 2 (liet. Didelio Sunkvežimio Nuotykiai 2). Žaidime prireiks Jūsų vairavimo įgūdžių bei atsargumo, kadangi kroviniai, kuriuos gabensite bus itin nepatogūs.

Nuotykių žaidimai -  Big Truck Adventures 2 (liet. Didelio Sunkvežimio Nuotykiai 2) valdymas ir patarimai:

Skiltis Nuotykių žaidimai dovanoja žaidimą Big Truck Adventures 2 (liet. Didelio Sunkvežimio Nuotykiai 2). Žaidime Jūs būsite krovininio sunkvežimio vairuotojas, kuris turės pristatyti reikiamus krovinius iš taško A į tašką B. Skamba lengvai, tačiau neapsigaukite: kadangi viskas vyksta ūkiuose, keliai bus akmenuoti ir kalnuoti, o kroviniai kuriuos gabensite bus trapūs, arba lengvai iškrentantys iš Jūsų sunkvežimio bagažinės. Žaidimo valdymas:
rodyklė į viršu - gazas
rodyklės į kairę, dešinę - valdyti sunkvežimį
rodyklė žemyn - atbulinis
z - stabdis
SHIFT - papildomas pagreitis

Štai tiek informacijos, kurią parengė skiltis Nuotykių žaidimai. Belieka palinkėti sekmės žadžiant žaidimą Big Truck Adventures 2 (liet. Didelio Sunkvežimio Nuotykiai 2) ir tikimes krovinius pristatysite saugiai.


Gerbiami, Nuotykių žaidimai skilties lankytojai,

Skiltis Nuotykių žaidimai norėtų Jus supažindinti su keliomis elgesio,komentavimo taisyklėmis kategorijoje Nuotykių žaidimai ir tuo pačiu paprašyti jų  sąžiningai laikytis. Tokiu būdų Jūs, mieli lankytojai,padėsite sukurti malonią, žaisti tinkamą aplinką į kurią norėtų sisugrįžti:

 • Kadangi skiltis Nuotykių žaidimai yra prižiūrima žmonių, o ne robotų, mes galime šio bei to nepastebėt, todėl tikimes Jūsų budrumo. Pastebėję/ atradę kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo N eigą, nepašykštėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Nuotykių žaidimai lankytojais. Tiek mes, tiek jie būsime Jums dėkingi.
 • Kategorija Nuotykių žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Nuotykių žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Nuotykių žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Nuotykių žaidimai, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Kategorija Nuotykių žaidimai norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Nuotykių žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Nepamirškite pagirt skilties Nuotykių žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 34911   |   Balsų: 45   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai