Žaidimai muštynės - Kill Gore

ĮSPĖJIMAS [N-14]
Maloniai pranešame, visiems, skilties Žaidimai muštynės, lankytojams, jog žaidimas Kill Gore pasižymi žiaurumu, atviromis smurto scenomis, kurių metu yra praliejamas kraujas. Toks reginys nėra tinkamas jaunesniojo amžiaus, skiltiesŽaidimai muštynės lankytojams iki 14 metų. Mes rūpinames savo lankytojų gerove, todėl visi internautai, neatitinkantys amžiaus ribos, maloniai kviečiami apsilankyti kitose kategorijose. Taip pat, šį žaidimą galižaisti vaikai, gavę tėvų, globėjų pritarimą lankytis ir žaisti skiltyje Žaidimai muštynės.
 DĖKOJAME UŽ DĖMESĮ

Žaidimai muštynės - Kill Gore

Ar Jūs jaučiates įniršęs tarsi bulius? Panaudokite savo pyktį naujame skilties Žaidimai muštynės žaidime Kill Gore. Atėjo metas atkeršyti visiems skerdyklos darbuotojams! Jūsų tikslas - žudyti ir naikinti visus savo kelyje ir keršyti už visas skerdžiamas karves ir bulius. Šis žaidimas padės atsikratyti viso pykčio, daužant ir talžant darbuotojus. Šis bulius turi nemažai gerų judėsių, kuriuos galite aktyvuoti spausdami: A(smūgiuoti) S (pašokti) D (šaudyti) F(gintis).
Štai tiek patarimų ir paaiškinimų, kuriuos parengė skiltis Žaidimai muštynės.


ŽAIDIMAI MUŠTYNĖS TAISYKLĖS

Kaipir visur, skiltyje Žaidimai muštynės, galioja tam tikros taisyklės,skirtos palaikyti tvarkai, bei sukurti malonią, žaistipalankią aplinką. Skiltis Žaidimai muštynės maloniai prašo laikyti, šių neįpareigojančių taisyklių:

 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.
 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.

Balsavimas

Žiūrėta: 11347   |   Balsų: 25   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai