Žaidimai muštynės - Įniršis

Kategorija Žaidimai muštynės nusprėdė jog pribrendo reikalas kažkur išlieti pyktį, susikaupusi dėl sunkumu mokykloje, darbe ir visur kitur, kur galime sutikti žmonių. Kam dažyti snukius tikrovėje ir daryts sau problemų? Viskam yra teigiamas sprendimas, o šiuo atveju tai skiltis Žaidimai muštynės, kuri dovanoja žaidimą pavadinimu Rage (liet. Įniršis). VIen pažvelge į pavadinimą galite surpasti jog Jūsų laukia nemažai pralieto kraujo ir muštynių garsų. Vienintelė išeitis - išbandyti šį Žaidimai muštynės grupės, pristatoma žaidimą Rage (liet. Įniršis).

Žaidimai muštynės - Rage (liet. Įniršis) valdymas ir patarimai:

Grupėje Žaidimai muštynės - Stickman (liet. Žmogeliuko pagaliuko) nuotykiai žaidime Rage (liet. Įniršis). Žaidimo Rage (liet. Įniršis) pradžioje Jūs turėsite galimybe rinkti, kokį žaidimo režimą ketinate žaisti: Arcade ( pagrindinis tikslas - išlikti kuo ilgiau gyvam ir sumušti kuo daugiau priešų.) Adventure( Jūsų pagrindinis tikslas rinkti pinigus, daužyti kitiems stickman'ams galvas, stengtis atrakinti naujus , kuriuos vėliau galėsite įsigyti parduotuvėje (SHOP). Iš pradžių siūlome pažaisti Adventure režimą ir atrakinti naujų ginklų, susirinkti pinigų, tuomet turėsite didesnę galimybe išlikti gyvas Arcade režime, kuomet Jus puls daugybės pagalinių priešų. Nors iš tiesų, pirmas Jūsų žingsnis turėtų būti apsilankymas Tutorial (liet. Apmokymai). Tai Jum padės išmokti valdyti stickman'ą: vaikščioti( ), pašokti (), muštis (A; S) šaudyti (E), paimti (rodyklė žemyn) ir išmesti (x) ginklą, ridentis (D), paleisti itin galinga banga (C) kuomet esate įniršės (kai užsipildo Jūsų pykčio stulpelis) ir galiau sustabdyti žaidimą (Z) kuomet prispaus reikalas nueiti i tuoletą, arba draugas brūkštels SMS, kurį knietės perskaityti.

Štai ir visi patarimai, kuriuos Jums paruošė skiltis Žaidimai muštynės. Spardykite šiknas, liekite pykti žaidime Rage (liet. Įniršis).


Gerbiami, Žaidimai muštynės skilties lankytojai,

 

 

Skiltis Žaidimai muštynės norėtų Jus supažindinti su keliomis elgesio, komentavimotaisyklėmis kategorijoje Žaidimai muštynės ir tuo pačiu paprašyti jųsąžiningai laikytis. Tokiu būdų Jūs, mieli lankytojai, padėsite sukurtimalonią, žaisti tinkamą aplinką į kurią norėtųsi sugrįžti:

 • Kadangi skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima žmonių, o ne robotų, mes galime šio bei to nepastebėt, todėl tikimes Jūsų budrumo. Pastebėję/ atradę kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo Girl On Girl Kamasutra (liet. Merginų Kamasutra) eigą, nepašykštėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais. Tiek mes, tiek jie būsime Jums dėkingi.
 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

Balsavimas

Žiūrėta: 18942   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai