Motociklai - Turbo Spirit

Kategorija motociklai skirta tiems kurie negali gyvent be motciklų arba kitaip vadinamų britvų. Ta proga kategorija MOTOCIKLAI jums dovanoja žaidimą Turbo Spirit. Tai motciklų žiedinių lenkytnių žaidimas, kitaip dar vadinamų moto gp. Jūsų tikslas nugalėti kompiuterinius varžovus ir žaidime Turbo Spirit būti pirmam.

Motociklai - Turbo spirit valdymas:

Žaidimas turbo spirit yra valdomas 4 klavišais : . Šiose moto gp lenktynėse siūlome stebėti visus kelio ženklus, tai jum padės geriau važiuoti. Taigi linkime sekmės žaidime moto gp ir taip pat gerų trajektorijų. Žaidimą Turbo Spirit jums pristato ir dovanoja kategorija MOTOCIKLAI ir www.zaidimai88.ltKaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Motociklaigalioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių, kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Motociklai lankytojų:

 

  • Negalvokite, jog skilties Motociklai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Moto Rush, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.
  • Nepatinka skiltyje Motociklai talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Motociklai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Motociklai.
  • Kategorija Motociklai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Motociklai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI Motociklai ADMINISTRATORIŲ DARBO.

Balsavimas

Žiūrėta: 25995   |   Balsų: 44   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai