Motociklai - Moto Rush

Ei, visi skilties Motociklai, fainai! Neliūdėkit, nors ir baigėsi motociklų sezonas, skiltyje Motociklai jis gyvuoja ištisus metus. Jeigu tik pajuntate nostalgiją savo plieniniam žirgui ir užsimanote prasilėkti, arba pašokinėti per tramplynus, visuomet Jums atviros durys skiltyje Motociklai, kuri Jums suteiks galimybę, mėgautis dviratėmis (ir ne tik) transporto priemonėmis įvalias. Šį kartą, skiltis Motociklai dovanoja nutrūktgalvišką žaidimą Moto Rush, kuriame savo jėgas galėsite išbandyti ne tik važinėdami motociklais, bet ir monster džipais, banglentėmis ir kitokiomis transporto priemonėmis.

Motociklai - Moto Rush (valdymas ir patarimai)

Žaidimas susideda iš nemažai daliu, tačiau pačioje pradžioje turėsite įveikti kelis turnyrus motociklu arba snieglente, norėdami atrakinti daugiau trasporto priemonių. Pagrindiniai žaidimo valdymo klavišai: RODYKLĖS. Jų pagalba balansuokite savo žaidėje, atlikinėkite įvairius triukus. Sukaupus pakankamai taškų, galėsite atlikti specialius triukus, paspaudus SPACEBAR, o užpildžius NOS stulpelį ir paspaudus Z galėsite skrieti ir bitės įgelti.


Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Motociklai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių, kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Motociklai lankytojų:

 

  • Negalvokite, jog skilties Motociklai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Moto Rush, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.
  • Nepatinka skiltyje Motociklai talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Motociklai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Motociklai.
  • Kategorija Motociklai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Motociklai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI Motociklai ADMINISTRATORIŲ DARBO.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 36568   |   Balsų: 86   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai