Motociklai - Kaskadininkas

Motociklai - Stunt Maker (liet. Kaskadininkas)
 
Turbūt išvydę žaidimą Stunt Maker (liet. Kaskadininkas) skiltyje Motociklai pagalvojote, jog tai dar vienas žaidimas, kuriame tiesiog reikės iššokus atlikti kelis triukus, sėkmingai nusileisti ir surinkti kažkiek taškų. NE, šis žaidimas kiek kitoks: žaidimo pradžioje Jūs negalėsite atlikti nė vieno triuko, jūsų greitis bus nedidelis, o stabdysite itin sunkiai. Todėl reikės nemažai pašokinėt, kad užsidirbtumėte pinigų ir galėtumėte atlikti visus triukus, bei sėkmingai stabdyti, kadangi kiekvienos rampos gale yra padanga, į kurią atsitrenkus susprogsite. Taigi, šokinėkite, pelnykite pinigus ir tobulinkite save bei savo motociklą. Beje, nepamirškite, jog kuro/tepalų ir gyvybės lygis turi būti palaikomas, nes kitaip nebegalėsite važiuoti ir žaidimas bus baigtas. VALDYMAS:
RODYKLĖ Į VIRŠŲ - gazas
RODYKLĖS Į KAIRĘ/DEŠINĘ - pasilenkti į priekį/atgal
RODYKLĖ ŽEMYN - stabdyti
Z,X,C,V,B,N - triukai (kai atrakinsite)
 
Štai tiek, tikimės naudingų patarimų, parengė skiltis Motociklai žaidimui Stunt Maker (liet. Kaskadininkas). Beje, esame girdėję, jog šiam žaidimui, kažkur interneto platybėse plaukioja "cheat'ai", kodai ir t.t.

Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Motociklai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių, kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Motociklai lankytojų:

 

  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI Motociklai ADMINISTRATORIŲ DARBO
  • Kategorija Motociklai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Motociklai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti
  • Nepatinka skiltyje Motociklai talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Motociklai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Motociklai.
  • Negalvokite, jog skilties Motociklai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Moto Rush, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais. 
 

Balsavimas

Žiūrėta: 19945   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai