Motociklai - 123GO! Motociklų lenktynės

Atėjus vasarai turbūt gan daug kas iš jūsų užsimano palakstyt kokiu motoroleriu, keturraciu arba motociklu.  Dėja, kaikurie neturi galimybės įsigyt kurio nors šių dalykų, nes jų globėjai labai bijo, kad jiems kasnors atsitiks. Taigi tam yra kategorija Motociklai kurioje galite jaustis tikru Valentino Rosi važiuodami ant dideliu greičiu lekiančios britvos. Kategorija Motociklai, skirta tikriems britvų, greičio ir ekstrem'o fanams, dovanoja nauja žaidimą Motocycle racing(liet. 123GO! Motociklų lenktynės).

Motociklai - Motocycle racing(liet. 123GO! Motociklų lenktynės) valdymas ir patarimai:

Naujasis kategorijos Motociklai žaidimas Motocycle racing(liet. 123GO! Motociklų lenktynės) iš tiesų reikalauja gan greitos reakcijos, nes žaidime posūkių kryptis gali keistis labai greitai ir jei tinkamai nesureaguosit nuvažiuosit į laukus ir jūs aplenks daugybė varžovų. Žaidimas valdomas rodyklių pagalba. Žaidimo tikslas, kaip ir visų lenktyniu - atvažiuot pirmam. 

Kadangi kartais nutinka taip, kad mes pražiopsom kokį nors svarbų žaidimo elementą ar pan. mes tikimes, kad įžvalgūs kategorijos Motociklai lankytojai, pamatę kąnors kad palengvina žaidimą, pasidalins tuo su kitais kategorijos Motociklai lankytojais.

Taipogi, jei naršydami po interneto platybes surasite žaidimų kurie jūsų nuomone tinka kategorijai Motociklai, nepatingėkite ir siųskite savo pasiūlymus, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI" . Mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų pasiūlyti žaidimai atsidurtų kategorijoje Motociklai.


Balsavimas

Žiūrėta: 36501   |   Balsų: 95   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai