Mini žaidimai - Luigi Mini Žaidimas

Kaip jau minėjome žaidimo Įšok į Mini aprašyme, skiltis Mini žaidimai turi tam tikrus kriterijus, pagal kuriuos joje yra talpinami flash žaidimai. Pagrindiniai skilties Mini žaidimai reikalavimai žaidimui yra:
žaidimas privalo būt nedidelis, t.y. neturėt daug skirtingų lygių; kiekviena talpinamo žaidimo minutė turi teikt džiaugsmo, skilties Mini žaidimai lankytojams; žaidimo pavadinime, nebūtinai, bet geriau, kad būtų žodis MINI, arba jo sinonimai. Galbūt reikalavimų yra ir daugiau, tačiau šie, skilties Mini žaidimai nuomone, yra patys svarbiausi.

Atsižvelgdami būtent į šiuos kriterijus, kategorija Mini žaidimai surado dar vieną smagų flash žaidimą - Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas). Žaidimas neturi daug skirtingų lygių ir sunkaus valdymo, žaidžiant visuomet esi įsitempęs, nes nežinai kas bus toliau, o tai teikia smagumo, o žaidimo Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) yra žodėlis Mini - štai įrodymas, jog šis flash žaidimas atitinka visus skilties Mini žaidimai reikalavimus.
Paskutinis dalykas, kurį belieka atlikt, tai išbandyt žaidimą Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) ir įvertint grupės Mini žaidimai darbą.

Mini žaidimai - Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) valdymas/ patarimai:

Kaip jau minėjome, Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) teikia nemažai džiaugsmo ir azarto. Abu šie jausmai atsiranda dėl dviejų priežasčių: žaidžiant Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) Jūs būsite legendinio Mario jaunesnysis brolis Luigi. Žaidimo tikslas - skrendant ant nedidelio debesies pasistengt išvengt greitai į Jus parskrendančių priešų. Kuomet Jūs nežinot iš kur gali parlėkt priešas ir staiga jis visu greičiu parskrenda į Jus, štai kur atsiranda azartas. Azarto taip pat suteikia papildomi taškai, kuriuos galite gauti pagavę žvaigždę arba grybą. Vienintelė bėda - juos galima supainioti su priešais, o susidūrimas su jais nuima gyvybių.
  Antra priežastis paaiškina kodėl žaidimas Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) teikia džiaugsmo. O gi todėl, kad žaidimo metu Jūs galite pakliūti į BONUS lygį, kuriame nebus jokių priešų, o Jūsų pusėn skris tik žvaigždutės ir grybai. Jūsų tikslas - stengtis pagaut jų kuo daugiau, tam, kad surinkt daugiau papildomų taškų.
 Valdymas: esam minėje prieš tai, jog žaidimas Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) pasižymi lengvu, smegenų neapkraunančių valdymu, o tai, gali būti trečioji priežastis kodėl šis flash žaidimas teikia džiaugsmo. Na, o paprastasis valdymas yra toks: RODYKLĖS AUKŠTYN/ŽEMYN.
  Štai ir viskas, ką gali papasakoti skiltis Mini žaidimai. Tikimes suteikta informacija bus naudinga, o  žaidimas Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) atitiks Jūsų lūkesčius.


[Mieli, Mini žaidimai lankytojai,]

 

Kaip ir gyvenime, taip ir skiltyje Mini žaidimai galioja šiokios tokiostaisyklės/prašymai. Siekiant palaikyt malonią ir jaukią aplinką, mestikimes Jūsų pagalbos ir paramos, laikantis šių prašymų:

 • Kadangi skiltis Mini žaidimai dar visai nauja, mes galime šio bei to nepastebėt, todėl tikimes Jūsų budrumo. Pastebėję/ atradę kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo Luigi's Mini Game (liet. Luigi Mini Žaidimas) eigą, nepašykštėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Mini žaidimai lankytojais. Tiek mes, tiek jie būsime Jums dėkingi.
 • Šviežiai susikūrusi kategorija Mini žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Mini žaidimai (jis nedidelis, linksmas ir teikia daug laimės), netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Mini žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Mini žaidimai grupėje, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Kategorija Mini žaidimai yra katik gimus ir dar nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Mini žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Nepamirškite pagirt skilties Mini žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.


----->*NAUJIENA!*<------

Visi, kurie nori atrasti naujųpažinčių,kažkąpaskelbti, pasveikint savo draugą/ę, prisipažintmeilėje, parduotžaidimą - nuo šiol visą tai galite daryti naujuose SMS shoutbox'uose (liet. sms pokalbių dežėse)!!!! Netgi du skirtingi shoutbox'ai:
1) skirtas visiem, kurie turi kažką pranešt. Siųskite SMS numeriu
1679 su raktažodžiu ZAID. Žinutės pavyzdys: ZAID Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 0,50 Lt.)
2) skirtas pažintim, erotiniam pokalbiam ir tik skiltyje Žaidimai suaugusiems. siųskite SMS numeriu
1656 su raktažodžiu PAZI. Žinutės pavyzdys: PAZI Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 1 Lt.)

*sms žinutėm galioja taškelis NR. 3


Balsavimas

Žiūrėta: 63442   |   Balsų: 32   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai