Meilės žaidimai - Valentino dienos misija

Dar nespėję atsikvošėti po Kalėdų, jau turėjome suskubti ir paruošti jums kažką artenjančios Valentino dienos progą. Pagrindinė Valentino dienos tema yra - MEILĖ, taigi pristatome jusm kategoriją MEILĖS ŽAIDIMAI. Bet gi kuom meilės žaidimai skiriasi nuo žaidimai suaugusiems? O gi tuom, kad kategorijoje MEILĖS ŽAIDIMAI nėra nuogybių ir sexo scenų kupinų žaidimų, o tik meile trykštantys žaidimai. Vos atsiradusi kategorija iškart jums dovanoja naują žaidimą Sim Valentine: V-day mission (liet. Valentino dienos misija). Šis žaidimas galėtų būti tarsi pamoka tiems kas galvoja susirasią sau valentiną paskutinę minutę. Kateogorija MEILĖS ŽAIDIMAI rekomenduoja pradėti ieškotis valentino ne paskutinę minutę, nes tai labai sunku, o jei netikit pažaiskit žaidimą Valentino dienos misija.

Meilės žaidimai - Sim Valentine: V-day mission (liet. Valentino dienos misija) valdymas ir patarimai:

Kategorijos Meilės žaidimai jums pristatomas žaidimas V-day mission (liet. Valentino dienos misija) yra apie vaikinuką kuris atėjus Valentino dienai vis dar be poros. Kategorija Meilės žaidimai prašo jūsų, kad padėtumet jam rasti sau antrąją pusę. Jums reikės pasirinkti tinkamus atsakymus ir pasirinkimus tam, kad pakabintumėte kurią nors iš merginų. Taip pat jūsų laukia šiokie tokie išbandymai kuriems prireiks ne tik pelytės, bet ir klaviatūros. Viena mergina pareikalaus jūsų, akd sužaistumėt su krepšinį, kita -, kad išrinktumėt tinkamus drabužius, o vieną merginą netgi reikės atsikovoti. Taigi šiame kategroijos meiles zaidimai jums pristatomame žaidime, jūsų laukia smagūs nuotykiai kelyje link savo valentino.

Tai kaip ir visi žaidimo V-day mission (liet. Valentino dienos misija) patarimai kuriuos jums paruošė kategorija MEILĖS ŽAIDIMAI. Nebent, JŪS, žaisdami žaidimą Valentino dienos misija, raodote kokių gudrybių/patarimų. Jei taip, nepatingėktie ir pasidalinkite jais su kitais kategorijos meilės žaidimai lankytojais. Taip pat, savo žiniomis, galite dalintis mūsų FORUME

P.S.

Jei savo kompiuteryje ar kurnos interente, radote žaidimų kurie jūsų manymu tiktų kategorijai MEILĖS ŽAIDIMAI, nebūkite šykštūs ir atsiųskite mums juos adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes būtinai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje MEILĖS ŽAIDIMAI.

 

Meiliausia laiko švaistymo zona -----> zaidimai88.lt <----- 


Balsavimas

Žiūrėta: 123309   |   Balsų: 135   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai