Meilės žaidimai - Pasimatymai Picerijoje

Meilės žaidimai - Pasimatymai Picerijoje

Meilės niekuomet nebus per daug, todėl skiltyje Meilės žaidimai dar viena naujiena Jums - žaidimas Pasimatymai Picerijoje. Juk tai pati populiariausia vieta pasimatymams jaunimo tarpe ir ne tik! Jūsų tikslas tinkamai susodinti poreles, kad jos liktų patenkintos ir atsikleistų jų tikrieji jausmai. Kam kas labiausiai tinka atskirti bus ne sunku, tačiau kartais teks kartu sodinti ir visiskai skirtingus žmones (juk priešingybės traukia). Pasodinę porelę nepamirškite jų aptarnauti, atnešti picą ir nuimti lėkštę tam, kad galėtų sėstis sekanti pora. Pasistenkite, kad nesusidarytų laukiančiųjų eilė kitaip jie taps labai pikti arba išvis išeis, o tai minusas jūsų pelnui, kurį privalote surinkti. Aiškiau ir būt negali.
Tai tiek patarimų žaidimui Pasimatymai Picerijoje, kuriuos nuoširdžiai ir su meile paruošė skiltis Meilės žaidimai. Tegu meilė tvyro ore ir aplink jus.


SKILTIES MEILĖS ŽAIDIMAI ELGESIO TAISYKLĖS
 
Meilės žaidimai tai zona, kurioje meilė privalo tvyroti ore ir kiekvienas apsilankęs čia turi jaustis tarsi ant debesų. Tačiau norėdami sukurti tokią aplinką, mes prašome ir Jūsų palaikymo,paklūstant skilties Meilės žaidimai elgesio taisyklėm, kurios tikrai nėra varžančios ar reikalaujančios daug pastangų:
 • Nepamirškite pagirt skilties Meilės žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį. 
 • Kategorija Meilės žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Meilės žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Meilės žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Meilės žaidimai, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Skiltis Meilės žaidimai yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Kuzza eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Meilės žaidimai lankytojais.
 • Būkite malonus ir nenaudokite keiksmažodžių, kurie gali įžeisti kitus skilties Meilės žaidimai lankytojus, o ypač Administratorius. Visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikarojantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktinę informaciją, komentarai bus trinami ir netoliaruojami. Pasistenkime, kad skiltis Meilės žaidimai būtų maloni vieta.

Balsavimas

Žiūrėta: 47039   |   Balsų: 109   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai