Meilės žaidimai - Mini Make-Out Golf

Meilės žaidimai - Mini Make-Out Golf
 
Sušilo oras, pakilo noras.. ar ne taip būna po nykios žiemos? Tą progą skiltis Meilės žaidimai pristato naujieną visiems išsiilgusiems meilės - Mini Make-Out Golf. Iš anglų kalbos verčiant make-out reiškia bučiuotis arba šnekant paaugliškai "laižytis". O kur smagiausia tai daryti? Aišku niekam nematant ir tamsoje, juk taip drąsiau. Šį kartą slaptų bučinių maratonas vyks mini golfo aikštelėje. Kiekvieno lygio pradžioje Jūs turėsite keletą sekundžių įsidėmėti, kur kas randasi, o išjungus šviesą turėsite tinkamai suvesti poras. Užvedę pelės žymeklį ant kiekvieno veikėjo, galėsite matyti jų slaptas simpatijas, o pagriebę ją ir užvedę vienas ant kito, leisite jiems romantiškai leisti laiką. Tik netinginiaukite, nes laikas ribotas, o porų vis daugės.

SKILTIES MEILĖS ŽAIDIMAI ELGESIO TAISYKLĖS
 
Meilės žaidimai tai zona, kurioje meilė privalo tvyroti ore ir kiekvienas apsilankęs čia turi jaustis tarsi ant debesų. Tačiau norėdami sukurti tokią aplinką, mes prašome ir Jūsų palaikymo,paklūstant skilties Meilės žaidimai elgesio taisyklėm, kurios tikrai nėra varžančios ar reikalaujančios daug pastangų:
 • Nepamirškite pagirt skilties Meilės žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį. 
 • Kategorija Meilės žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Meilės žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Meilės žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Meilės žaidimai, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Skiltis Meilės žaidimai yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Kuzza eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Meilės žaidimai lankytojais.
 • Būkite malonus ir nenaudokite keiksmažodžių, kurie gali įžeisti kitus skilties Meilės žaidimai lankytojus, o ypač Administratorius. Visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikarojantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktinę informaciją, komentarai bus trinami ir netoliaruojami. Pasistenkime, kad skiltis Meilės žaidimai būtų maloni vieta.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 35986   |   Balsų: 48   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai