Meilės žaidimai - Kuzza

Skiltis Meilės žaidimai didžiuojasi galėdama pristatyti žaidimą, kurį pasiūlė tinklapio zaidimai88.lt lankytojas Emukas. Begalo džiaugiames, jog atsiranda vis daugiau aktyvių lankytojų reikškiančių savo pageidavimus, kuriuos mes pildome su didžiausiu malonumu. Kaip ir minėjome, Emukas, atsiuntė žaidimo pasiūlymą skilčiai Meilės žaidimai. Emuk, gal įsimylėjai, kad tokius žaidimus siūlai?:P Na, bet tai ne mūsų reikalas, kadangi mes turime pristatyti žaidimą Kuzza, kurį padovanojo skilties Meilės žaidimai fanas, Emukas

Meilės žaidimai - Kuzza

Manote, jog darbas ofise yra nuobodus? Tikrai NE, jei esate įsimylėjęs, dar geriau jei Jūsų meilės objektas dirba ten pat, o ypač nerealu jei Jūsų simpatija sėdi šalia Jūsų. Aišku, nuo to nukenčia susikaupimas darbui ir darbo kokybė, tačiau bala nemate, kai esi jaunas ir įsimylėjęs ir svarbiausia tai parodyti! Tačiau viena bėda, kuri vadinasi BOSAS. Juk nepamirškime to fakto, kad dirbate ofise, o tai reiškia, jog kažkas stebi Jus darbo metu ir tikisi iš Jūsų geriausių rezultatų, taigi meilės žaidimėliai nėra toliaruojami. Tačiau ką daryt jei užvaldo nenumaldomas noras pabučiuoti savo simpatiją? Belieka rizikuoti ir viltis, jog šefas nepastebės. Kiekvią kartą nusisuks viršininkui, Jūs turėsite progą pabučiuoti savo draugę. Tai darykite paspaudę KAIRĮJĮ PELĖS MYGTUKĄ. Kuo ilgiau laikysite, tuo daugiausaldžių bučinių padovanosite savo draugei, tačiau nenuleiskite akių nuo "grifo" - pastebėję, jog jis atsisuka, atleiskite pelės mygtuką ir vėl laukite tinkamo šanso.

Štai ir visas žaidimo Kuzza pristatymas, kurį parengė skiltis Meilės žaidimai. Tikimes, jog visi įsimylėjeliai, skilties meilės žaidimai, fanai, liks patenkinti žaidimu Kuzza. Taip pat dar kartą norime padėkoti didžiausiam mūsų įsimylėjeliui Emukui, kuris atsiuntė pasiūlymą skilčiai Meilės žaidimai ;)


SKILTIES MEILĖS ŽAIDIMAI ELGESIO TAISYKLĖS
 
Meilės žaidimai tai zona, kurioje meilė privalo tvyroti ore ir kiekvienas apsilankęs čia turi jaustis tarsi ant debesų. Tačiau norėdami sukurti tokią aplinką, mes prašome ir Jūsų palaikymo, paklūstant skilties Meilės žaidimai elgesio taisyklėm, kurios tikrai nėra varžančios ar reikalaujančios daug pastangų:
 •  Būkite malonus ir nenaudokite keiksmažodžių, kurie gali įžeisti kitus skilties Meilės žaidimai lankytojus, o ypač Administratorius. Visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikarojantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktinę informaciją, komentarai bus trinami ir netoliaruojami. Pasistenkime, kad skiltis Meilės žaidimai būtų maloni vieta.
 • Skiltis Meilės žaidimai yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Kuzza eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Meilės žaidimai lankytojais.
 • Kategorija Meilės žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Meilės žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Meilės žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Meilės žaidimai, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Nepamirškite pagirt skilties Meilės žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

Balsavimas

Žiūrėta: 45180   |   Balsų: 79   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai