Meilės žaidimai - Kiss Evolution

Meilės žaidimai - Kiss evolution
 
Skiltyje Meilės žaidimai dar viena naujiena - žaidimas Kiss Evolution. Kaip ir visuose šiuo tipo žaidimuose, esančiuose skiltyje Meilės žaidimai, tikslas vienas - slapta bučiuotis ir rinkti taškus, stengiantis būti nepastebėtiems. Žaidimas Kiss Evolution suskirstytas į keturis lygius, pagal herojaus gyveno etapus: vaikystę mokykloje, jaunystę klubuose, šeimyninį gyvenimą ir netgi pomirtinį. Kiekviename iš šių etapų turėsite per ta tikrą laiką suspėti reikiamą taškų sumą bučiuojantis su merginomis. Skamba lengvai ir viliojančiai, tačiau visuomet būkite budrūs.

SKILTIES MEILĖS ŽAIDIMAI ELGESIO TAISYKLĖS
 
Meilės žaidimai tai zona, kurioje meilė privalo tvyroti ore ir kiekvienas apsilankęs čia turi jaustis tarsi ant debesų. Tačiau norėdami sukurti tokią aplinką, mes prašome ir Jūsų palaikymo,paklūstant skilties Meilės žaidimai elgesio taisyklėm, kurios tikrai nėra varžančios ar reikalaujančios daug pastangų:
 • Nepamirškite pagirt skilties Meilės žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį. 
 • Kategorija Meilės žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Meilės žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Meilės žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Meilės žaidimai, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Skiltis Meilės žaidimai yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Kiss Evolution eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Meilės žaidimai lankytojais.
 • Būkite malonus ir nenaudokite keiksmažodžių, kurie gali įžeisti kitus skilties Meilės žaidimai lankytojus, o ypač Administratorius. Visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikarojantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktinę informaciją, komentarai bus trinami ir netoliaruojami. Pasistenkime, kad skiltis Meilės žaidimai būtų maloni vieta.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 43386   |   Balsų: 55   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai