Mašinų lenktynės - Road Burner

Kategorija kurioje nėra greičio apribojimų, sukasi tik geriausiai tiuninguotos mašinos, kategorija MAŠINŲ LENKTYNĖS pristato jums žaidimą atitinkantį visus mašinų lenktyės kategorijos reikalvimus - ROAD BURNER. Vien išvertę žaidimo Road Burner pavadinimą į lietuvių kalbą ( KELIO PADEGĖJAS) galime įsitikint, kad žaidimas vienas iš kietesnių. Degančios padangos, mašinos bespjaudančios ugnimi, didelis greitis - visa tai, žaidime Road burner kurį jums pristato kategorija MAŠINŲ LENKTYNĖS.

Mašinų lenktynės - Road Burner (liet. Kelio padegėjas) valdymas:

Kaikuriems tai gali nepatikti, bet žaidime Road Burner nereiks vairuot mašinos, o tik spaust akceleratoriu iki maksimumo, tam, kad laimėtumėte drago lenktynes. Taip pat šiame žaidime reikės greitos reakcijos perjunginėjant bėgius, na o smagiausia dalis yra mygtukas N, patys pamatysite ką jis daro.

SPACEBAR - akceleracija,

N - nitro,

↑ ↓ - perjunginėja bėgius

Tai kaip ir visi patrakėliško žaidimo Road Burner paaiškinimai kuriuos jums paruošė vienintelė, greičio neribojanti ir tiuninguotas mašinas mėgstanti, kategorija MAŠINŲ LENKTYNĖS.

NEBENT, Jūs, žaisdami žadimą Road Burner atradote daugiau gudrybių/patarimų kuriuos pamiršo paminėt kategorija MAŠINŲ LENKTYNĖS. Tokiu atveju nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos MAŠINŲ LENKTYNĖS lankytojais. Taip pat, savo išmintimi galite dalintis mūsų FORUME .

DAR ŠIS TAS:

Jei naršydami internete ar belandžiodami po savo kompą aptikote žaidimų kurie jūsų manymu turėtų puikuotis kategorijoje MAŠINŲ LENKTYNĖS, nepasididžiuokit ir rašykit laiškus adresu: info@zaidimai88.lt arba palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", su savo pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsim, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAŠINŲ LENKTYNĖS.

 

 

 

Geriausia laiko švaistymo zona, be greičio apribojimų >>> zaidimai88.lt <<<


Balsavimas

Žiūrėta: 89619   |   Balsų: 162   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai