Mašinų lenktynės - Havajietiškas Bėgimas

Ką gi šį kart Jums, ištikimieji autofanai, pristato kategorija Mašinų lenktynės? Tai ne šiaip sau lenktynės su paprastom mašinom, įprastomis trasomis. Ar esate kądanors lenktyniavę paplūdymiu su visureigiu "bagiu"? Štai kuom pasižymi kategorija Mašinų lenktynės - ji Jums pristato būtent tokį flash žaidimą - Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas). Išbandykite smagias trasas žaidime Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas), kurį Jums dovanoja kategorija Mašinų lenktynės.

Mašinų lenktynės - Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas) valdymas ir patarimai:


Kategorija Mašinų lenktynės begalo gailisi dėl vieno dalyko: žaidimas Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas) nėra pilna versija, tad pasidžiaugt galėsite tik keletą lygių, tačiau tie keli žaidimo Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas) lygiai bus begalo smagūs. Žaidimo pradžioje Jūs turėsite galimybę pasirinkti kuo norite būti: ar žavia blondine, ar sportišku vaikinuku. Pasirinkę savo vairuotoją Jūs atsidursite savo parduotuvėje/garaže. Jūsų pasirinkimas: arba išleist visus pinigus ir užsidėt gražų lipduką, arba pasitaupyt ir vėliau nusipirkt kąnors kas ištikro patobulins Jūsų mašiniuką. Pats žaidimo Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas) valdymas nėra sunkus: pašokti, gazas, stabdis, SPACEBAR arba   paleidžia įvairius ginklus/spąstus varžovui.
Štai toks, pusiau klastingas žaidimas Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas). Tikimes ištikimieji kategorijos Mašinų lenktynės lankytojai, priims ir gerai įvertins žaidimą Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas).

KREIPIMASIS Į VISUS SKILTIES MAŠINŲ LENKTYNĖS MYLĖTOJUS:

Gerb, Autofanai. kaip ir visos kitos kategorijos, skiltis mašinų lenktynės turi šiokias tokias taisykles ir prašymus:
a)Mašinų lenktynės skiltis puikiai supranta, jog kaikurie lankytojai ITIN didžiuojasi žinodami daug keiksmažodžių ir nori jais pasidalint su pasauliu, bet, dėja, šiems Jūsų "žygdarbiams" skiltis Mašinų lenktynės nėra tinkama vieta, tad būkite malonūs - venkite vulgarybių/keiksmažodžių rašydami komentarus. atradę/pastebėję kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas) eigą,nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Mašinų lenktynės lankytojais.
b)kategorijai Mašinų lenktynės labai svarbi Jūsų nuomonė, tad suteikit mums laimės ir pasidalinkite savo nuomone su mumis.
c)atradę/pastebėję kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas) eigą,nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Mašinų lenktynės lankytojais.
d) šis punktas orientuotas į aktyviuosius zaidimai88.lt bei skilties Mašinų lenktynės lankytojus: jei atradote žaidimų, kurie Jūsų nuomonę turėtų švytėti skiltyje Mašinų lenktynės, nesidrovėkite ir siųskite mums laiškus, su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ". Mes kiek galėdami stengsimes, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Mašinų lenktynės.


Balsavimas

Žiūrėta: 63974   |   Balsų: 98   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai