Maisto žaidimai - Šeimos Restoranas

Pati skaniausia kategorija Maisto žaidimai ir vėl atkeliavo pas Jus norėdama pristatyti savo gerbėjos Emos siūlomą žaidimą. Iš pradžių norime nuoširdžiai padėkoti Emai už aktyvų dalyvavimą tinklapio zaidimai88.lt pildyme, kadani ji jau pasiūlė nemažai žaidimų ir net naujų kategorijų, kurios galbūt greitu metu papildys tinklapį zaidimai88.lt. Taigi Ema - AČIŪŪŪ! Na, o dabar sugrįžkime prie žaidimo, kurį mums pasiūlė - Family Restaurant (liet. Šeimos Restoranas). Manote sugebėtumėte ne tik skaniai ir kokybiškai, bet ir greitai gaminti įvairius patiekalus? Išbandykite save žaidime Family Restaurant (liet. Šeimos Restoranas), kurį pristato skiltis Maisto žaidimai.

Maisto žaidimai - Family Restaurant (liet. Šeimos Restoranas)

Domites maisto gaminimu? Planuojate dirbti restorane ar netgi ateityje atidaryti savąjį? Kodėl iš pradžių nepanbdžius to padaryti žaidime Family Restaurant (liet. Šeimos Restoranas), kurį pristato skiltis Maisto žaidimai. Žaidimas Family Restaurant (liet. Šeimos Restoranas) turi savo istoriją:
Vienas populiariausių restoranų, turėjęs tris žvaigždutes, šiek tiek pradėjo šlubuoti ir prarado dvi iš jų, kadangi šeimininkas paseno, pradėjo daryti klaidas ir klientai tapo nepatenkinti. Todėl, į pagalbą jis pasikvietė Jenny, kurios kailyje būsite Jūs. Šeimininkas tikisi jog padėsite jam susigražinti gera restorano vardą ir galbūt pasiekti tą, ko jis nesugebėjo - penkių žvaigždučių titulą. Padedami senojo šefo, Jūs išmoksite daugybės patiekalų ir netgi turėsite progą sukurti savųjų. Salotos, picos, desertai ir visi kiti užsakymai laukia Jūsų.

Štai tiek patarimų žaidimui Family Restaurant (liet. Šeimos Restoranas), kuriuos paruošė skiltis Maisto žaidimai. Paskutinis patarimas - nežaiskite tuščiu skrandžiu, nes tai bus savęs kankinimas. Beto, dar kartelį dėkojame Emai, kuri ir pasiūlė  žaidimą Family Restaurant (liet. Šeimos Restoranas).


 

Maisto žaidimai TAISYKLĖS

Kaip ir visose viešose vietose, taip ir skiltyje Maisto žaidimai galioja savos taisyklės, tačiau neišsigąskite, mes nekuriame didelių apribojimų, tik prašome laikytis elementarių, neįpareigojančių taisyklių, kurios sukurs malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Maisto žaidimai:
 •  Manau dauguma pritars jog maisto gaminimui reikalingos palankios sąlygos. Viena iš jų - maloni ir keiksmažodžiai neapaugusi skiltis Maisto žaidimai. Maloniai prašome visų skilties Maisto Žaidimai lankytojų, nevartoti keiksmažodžių ir stengtis jog kategorija Maisto žaidimai būtų maloni maisto gaminimo zona. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų info. komentarai bus trinami
 • Pripažįstame, jog neretai klystame arba kąnors užmirštame, tačiau tai tik dėl to jog skiltį Maisto žaidimai prižiūri tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs. Pastebėję gudrybių galinčių padėti žaidimui Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija), nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Maisto žaidimai lankytojais.
 • Kategorija Maisto žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Maisto žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Maisto žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Maisto žaidimai, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.

Balsavimas

Žiūrėta: 69580   |   Balsų: 166   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai