Maisto žaidimai - Papa's Picerija

Štai ir dar viena, šviežiai iškepta zaidimai88.lt skiltis - Maisto žaidimai. Tikiuosi nesate išalkę, nes lankymasis skiltyje Maisto žaidimai alkanam, tas pats, kas eiti prekintis į parduotuvę tuščiu skrandžiu: atsiranda daug ir nereikalingų pirkinių, tik dėl to, kad viskas atrodo skaniai. Taip pat gali nutikti ir skiltyje Maisto žaidimai - į maisto patiekalus pridėsite per daug ingridientų, kadangi Jums atrodys, jog reikia pAvaLgyti, tačiau klientai liks nepatenkti, o tai, pats blogiausias dalykas.
Maisto žaidimai - vieta visiems mėgstantiems gaminti ir eksperimentuoti su maistu. Aišku, ne visuomet pavyks naudotis savo fantazija, kadangi teks paklusti klientų užsakymams. Būtent tokį žaidimą ir dovanoja skiltis Maisto žaidimai - Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija). Skiltis Maisto žaidimai meta Jums iššūkį: ar sugebėsite susidorti su darbu picerijoje, išlaikydami patenkintus klientus ir aukšta maisto lygį?


Maisto žaidimai - Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija)
 
Kaip ir minėjome, žaidimo Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija) veiksmas suksis picerijoje. Jūs būsite picų išvežiotojas, kuris dirba Papa's Picerijoje. Kaip ir kiekvieną dieną Jūs atvykstate į darbą, pasiruošęs išvežioti picas, tačiau atvažiavęs piceriją randate tušči. Vienintelis dalykas - lapelis, kuriame rašome " Laikas naujams nuotykiui! Vadovauk picerijai kol manęs nebus. Dėdė Louie". Taigi, picerijos šeimininkas nuo šiol esate Jūs. Laikas gibti į darbą ir stengtis jog klientai būtų patenkinti, kadangi Jūsų pagrindinis tikslas - uždirbti kuo daugiau arbatpinigių. Skamba gal ir lengvai, tačiau gaunamų arbatpinigių kiekį įtakoja keletas kriterijų:
tinkamai iškepta pica (ingridientai, laikas, supjaustymas), užtruktas laikas. Visas picos gaminimo procesas skirstomas į penkis žingsnius:
1. Užsakymo priėmimas
2. Picos padarymas
3. Picos kepimas
4. Picos supjaustymas
5. Picos atidavimas
Atlikę visus šiuos žigsius kruopšiai ir tuo pačiu greitai, rezultate gausite nemažą kiekį arbatpinigių. Beto, skiltis maisto žaidimai pataria: priemę kelis užsakymus iškart, nesusipainiokite - padarę picą, prieš įteikdami nepamirškite paimti reikiamo užsakymo, kadangi užsakymas nurodo kuriam žmogui bus įteikta pica. Taip pat, stenkites teisingai suplanuoti kepimus - vieni norės mažiau, kiti daugiau keptos picos, taigi iš pradžių dėkite ilgai kepančias picas, o tik tuomet mažiau kepimo reikalaujančias picas.

Štai tiek patarimų, kuriuos parengė skiltis Maisto žaidimai. Tikimes žaidimae Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija) sugebėsite tinkamai suderinti kepimus ir nenuvilsite dėdės Louie.

Maisto žaidimai TAISYKLĖS

Kaip ir visose viešose vietose, taip ir skiltyje Maisto žaidimai galioja savos taisyklės, tačiau neišsigąskite, mes nekuriame didelių apribojimų, tik prašome laikytis elementarių, neįpareigojančių taisyklių, kurios sukurs malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Maisto žaidimai:
 •  Manau dauguma pritars jog maisto gaminimui reikalingos palankios sąlygos. Viena iš jų - maloni ir keiksmažodžiai neapaugusi skiltis Maisto žaidimai. Maloniai prašome visų skilties Maisto Žaidimai lankytojų, nevartoti keiksmažodžių ir stengtis jog kategorija Maisto žaidimai būtų maloni maisto gaminimo zona. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų info. komentarai bus trinami
 • Pripažįstame, jog neretai klystame arba kąnors užmirštame, tačiau tai tik dėl to jog skiltį Maisto žaidimai prižiūri tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs. Pastebėję gudrybių galinčių padėti žaidimui Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija), nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Maisto žaidimai lankytojais.
 • Kategorija Maisto žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Maisto žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Maisto žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Maisto žaidimai, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.

Balsavimas

Žiūrėta: 130140   |   Balsų: 324   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai