Maisto žaidimai - Pakvaišusi Gamintoja

Maisto žaidimai - Twisted Cooking Mama (liet. Pakvaišusi Gamintoja)
 
Dauguma iš mūsų kasdien nė nepagalvodami valgome mėsos gaminius, perkame žalią mėsą, o ypač per šventes, kurios reikalauja gausiai prisivalgyti. Viena iš tokių švenčių (Lietuvoje neminima) yra Padėkos diena, per kurią kiekviena šeima valgo didžiulį kalakutą. Tačiau niekas nė nesusimasto, jog tas kalakutas kažkada buvo gyvas. Šis žaidimas leis Jums geriau susipažinti su visu kalakuto darymu, nuo pat nupešimo iki pašovimo į orkaitę. Galbūt kai kurie iš Jūsų po šio žaidimo pakeis savo mitybos ypatumus, kadangi šis žaidimas yra PETA organizacijos antireklama padėkos dienai ir kalakutų žudymui bei vartojimui. 
Maisto žaidimai TAISYKLĖS

Kaip ir visose viešose vietose, taip ir skiltyje Maisto žaidimai galioja savos taisyklės, tačiau neišsigąskite, mes nekuriame didelių apribojimų, tik prašome laikytis elementarių, neįpareigojančių taisyklių, kurios sukurs malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Maisto žaidimai:
 • Kategorija Maisto žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Maisto žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Maisto žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Maisto žaidimai, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 •  Manau dauguma pritars jog maisto gaminimui reikalingos palankios sąlygos. Viena iš jų - maloni ir keiksmažodžiai neapaugusi skiltis Maisto žaidimai. Maloniai prašome visų skilties Maisto Žaidimai lankytojų, nevartoti keiksmažodžių ir stengtis jog kategorija Maisto žaidimai būtų maloni maisto gaminimo zona. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų info. komentarai bus trinami
 • Pripažįstame, jog neretai klystame arba kąnors užmirštame, tačiau tai tik dėl to jog skiltį Maisto žaidimai prižiūri tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs. Pastebėję gudrybių galinčių padėti žaidimui Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija), nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Maisto žaidimai lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 74105   |   Balsų: 111   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai