Maisto žaidimai - Instant Noodles

Maisto žaidimai - Instant Noodles
 
Skiltis Maisto žaidimai tiesiog varviną seilę ir bando nutildyti gurgiančius pilvus žaidžiant žaidimą Instant Noodles. Noodles - yra makaronų rūšis, itin paplitusi rytų šalyse. Jų gali būti įvairiausių rūšių: Kinietiški, Indiški, Japoniški ir t.t. Patiekiami su įvairiausiai priedais, tai vienas populiariausių greitai paruošiamų maistų, bet tuo pačiu ir nekenksmingas, priešingai nei mėsainiai, picos ir t.t. Žaidime Instant Noodles Jūs turėsite aptarnauti užsukusius klientus, greičiau negu jų nuotaikos stulpelis nukris iki nulio.

Maisto žaidimai TAISYKLĖS

Kaip ir visose viešose vietose, taip ir skiltyje Maisto žaidimai galioja savos taisyklės, tačiau neišsigąskite, mes nekuriame didelių apribojimų, tik prašome laikytis elementarių, neįpareigojančių taisyklių, kurios sukurs malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Maisto žaidimai:
 •  Manau dauguma pritars jog maisto gaminimui reikalingos palankios sąlygos. Viena iš jų - maloni ir keiksmažodžiai neapaugusi skiltis Maisto žaidimai. Maloniai prašome visų skilties Maisto Žaidimai lankytojų, nevartoti keiksmažodžių ir stengtis jog kategorija Maisto žaidimai būtų maloni maisto gaminimo zona. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų info. komentarai bus trinami
 • Pripažįstame, jog neretai klystame arba kąnors užmirštame, tačiau tai tik dėl to jog skiltį Maisto žaidimai prižiūri tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs. Pastebėję gudrybių galinčių padėti žaidimui Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija), nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Maisto žaidimai lankytojais.
 • Kategorija Maisto žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Maisto žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Maisto žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Maisto žaidimai, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 20264   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai