Maisto žaidimai - Defend The Dessert

Maisto žaidimai - Defend the Dessert
 
Skiltyje Maisto žaidimai dar viena naujiena - žaidimas Defend The Dessert. Nusprendėme, jog mūsų lankytojams reikia pasmaguriauti, tačiau smaguriausite ne jūs, o jūsų klientai. Žaidimo pradžioje pasirinkę sunkumą, turėsite aptarnauti į Jūsų saldaininę užsukančius klientus, tiek jaunus, tiek senus. Kiekvienas klientas savo pageidavimus parodys debesėlyje. Kai kuriuos dalykus elementariausiai reikės padėti ant padėkliuko, tačiau pieno kokteilius ar ledus teks paruošti pagal instrukcijas, kurios iššoks paspaudus ant stiklinės ar ledų indelio. Nepamirškite, jog nei vienas klientas nemėgsta laukti ir nuo laukimo laiko priklauso užmokęstis. Jūsų pagrindinis tikslas surinkti pakankamai pinigų per vieną dieną, visą ką surinksite virš nurodytos sumos bus Jūsų arbatpinigiai.
 
Maisto žaidimai TAISYKLĖS

Kaip ir visose viešose vietose, taip ir skiltyje Maisto žaidimai galioja savos taisyklės, tačiau neišsigąskite, mes nekuriame didelių apribojimų, tik prašome laikytis elementarių, neįpareigojančių taisyklių, kurios sukurs malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Maisto žaidimai:
 • Kategorija Maisto žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Maisto žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: 
  info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Maisto žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Maisto žaidimai, kitose 
  zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 •  Manau dauguma pritars jog maisto gaminimui reikalingos palankios sąlygos. Viena iš jų - maloni ir keiksmažodžiai neapaugusi skiltis Maisto žaidimai. Maloniai prašome visų skilties Maisto Žaidimai lankytojų, nevartoti keiksmažodžių ir stengtis jog kategorija Maisto žaidimai būtų maloni maisto gaminimo zona. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų info. komentarai bus trinami
 • Pripažįstame, jog neretai klystame arba kąnors užmirštame, tačiau tai tik dėl to jog skiltį Maisto žaidimai prižiūri tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs. Pastebėję gudrybių galinčių padėti žaidimui Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija), nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Maisto žaidimai lankytojais.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 51828   |   Balsų: 86   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai