Maisto žaidimai - Bush'o Hotdog'ai

Maisto žaidimai -  Hotdog Bush (liet. Bush'o Hotdog'ai)

Kokia garbė - skiltyje Maisto žaidimai lankosi buvęs JAV prezidentas G. Bush'as, tačiau šį kartą jo vizitas ne oficialus, o asmeninis. Taip jau nutiko, kad Bush'ui tenka kreiptis pagalbos į skiltį Maisto žaidimai, kadangi vargšą prezidentą išspyrė iš baltųjų rūmų. Tačiau prezidentas ne pėsčias - jam iš karto kilo puiki mintis gaminti ir pardavinėti hotdogus gatvės kioskelyje. Tačiau jam reikalinga skilties maisto žaidimai lankytojų pagalba. Todėl skiltis Maisto žaidimai pristato žaidimą Hotdog Bush (liet. Bush'o Hotdog'ai), kurio pagrindinis tikslas sėkmingai aptarnauti klientus ir uždirbti reikiamą pinigų sumą per dieną.
Atėjęs klientas debesėlyje parodys ko norėtų, o jūsų užduotis kuo greičiau jį aptarnauti, kadangi šiuo atveju laikas pinigai. Bėgant denom didės pinigų sumos, kurias reikės uždirbti, tačiau plėsis bei tobulės ir jūsų kioskelis: atsiras ne tik hotdog'ai, bet ir  bulvytės, gėrimai, mėsainiai. Nepamirškite, jog vienu metu galite kepti kelias dešreles iš karto. Stenkites, kad Jūsų klientai liktų patenkinti, uždirbkite pinigus ir plėskites į platesnes valdas.
Tai visų patarimų sąrašas žaidimui Hotdog Bush (liet. Bush'o Hotdog'ai), kuriuos parengė skiltis Maisto žaidimai.


Maisto žaidimai TAISYKLĖS

Kaip ir visose viešose vietose, taip ir skiltyje Maisto žaidimai galioja savos taisyklės, tačiau neišsigąskite, mes nekuriame didelių apribojimų, tik prašome laikytis elementarių, neįpareigojančių taisyklių, kurios sukurs malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Maisto žaidimai:
 • Kategorija Maisto žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Maisto žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Maisto žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Maisto žaidimai, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 •  Manau dauguma pritars jog maisto gaminimui reikalingos palankios sąlygos. Viena iš jų - maloni ir keiksmažodžiai neapaugusi skiltis Maisto žaidimai. Maloniai prašome visų skilties Maisto Žaidimai lankytojų, nevartoti keiksmažodžių ir stengtis jog kategorija Maisto žaidimai būtų maloni maisto gaminimo zona. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų info. komentarai bus trinami
 • Pripažįstame, jog neretai klystame arba kąnors užmirštame, tačiau tai tik dėl to jog skiltį Maisto žaidimai prižiūri tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs. Pastebėję gudrybių galinčių padėti žaidimui Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija), nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Maisto žaidimai lankytojais.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 41244   |   Balsų: 70   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai