Loginiai žaidimai - Užrakintas ofise

Neseniai atsiradusiame zaidimai88.lt FORUME mūsų lankytojai išreiškė savo pageidavimus, t.y. kokius žaidimus jie nori matyti mūsų tinklapyje. Vienas iš pageidavimų buvo į kategoriją loginiai žaidimai patalpinti daugiau Crimson room tipo žaidimų. Kas nežino ką reiškia Crimson Room, paaiškinsiu paprastai: tai tokio loginiai žaidimai kuriuose jūs esate įkalintas kokiame nors kambaryje ir jūsų tikslas iš jo ištrūkti ieškant įvairiausių priemonių padėsiančių jums tai padaryti. Vienas iš tokio tipo žaidimų kurį jums dovanoja kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI yra Locked Office (liet. Užrakintas Ofise).

Loginiai žaidimai - Locked Office (liet. Užrakintas Ofise) valdymas ir patarimai:

Žaidimas Locked Office (liet. Užrakintas Ofise) - tikrai kietas riešutėlis kategorijoje Loginiai žaidimai. Kaip ir visų Crimson Room tipo žaidimų tikslas yra ištrūkti iš patalpos kurioje esate įkalintas. Šį kartą jūs būsite užrakintas ofise. Jūsų galutinis tiksla yra gauti piršto antspaudus tam, kad galėtumėte atsidaryti duris. Žaidimas Užrakintas ofise yra valdomas pelyte. Žaidime daiktai gali būti paslėpti tokiose vietose kuriose net nesitikėtumėte kąnors rasti. Geriausias patarimas: jei nebežinote kur ieškoti daiktų, tiesiog spaudinėkite visur kur tik galima. Tai kaip ir visi žaidimo Užrakintas Ofise patarimai kuriuos jums paruošė kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI.

! NAUJIENA !

Jei žaisdami žaidimą Locked Office (liet. Užrakintas Ofise ) užstrigote ir nebežinote ką daryt, apsilankykite zaidimai88.lt forumo skiltyje "LOGINIAI ŽAIDIMAI " ir ten rasite visus žaidimo patarimus kurie padės jums pereiti žaidimą.

Taip pat, jei žaisdami žaidimą Locked Office (liet. Užrakintas Ofise) rasite patarimų kuriais norėtumėte pasidalinti su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais, rašykite savo patarimus komentaruose arba mūsų FORUME .

Dar šis bei tas: Jei turite žaidimų kurie jūsų manymu turėtų puikuotis kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes butinai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI.

 

Protingiausia laiko švaistymo zona >>>> www.zaidimai88.lt <<<<


Balsavimas

Žiūrėta: 25742   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai