Loginiai žaidimai - Trapped

Manote, kad iki šiol jums pristatyti žaidimai kateogrijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI buvo sunkūs? Oj ne... palyginus su žaidimu kurį mes jums pristatome, visi kiti kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI jums anksčiau dovanoti žaidimai nublanksta prieš žaidimą Trapped ( liet. Įkalintas). Žaidime Trapped ( liet. Įkalintas) jums reiks pasitelkti visus savo seklio įgūdžius tam kad sugebėtumėte pereiti žaidimą Trapped ( liet. ĮkalintaS). Perėję žaidimą Trapped (liet. Įkalintas) galėsite laikyt save tikru kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI asu.

Loginiai žaidimai - Trapped (liet. Įkalintas) valdymas ir patarimai:

Manote be reikalo kategorija LOGINIAI ŽADIMAI taip giria žaidimą Trapped (liet. Įkalintas)? Patikėkite jis vertas šių pagyrimų. Žaidime Trapped jūs būsite įkalintas kažkokiame kambaryje ir svarbiausia jūs nieko neatsimenate. Jūsų tikslas kažkokiu būdu išsivaduoti iš kambario kuriame jūs įkalintas. Norėdami tai padaryti, jūs turėsite spaudinėti ant visų daiktų kuriuos matote kambaryje. PERSPĖJAME, kad kiekvienas daiktas kurį rasite jums bus reikalingas. Kaikuriuos daiktus netgi reikės panaudoti tarpusavyje. Tai kaip ir visi žaidimo Trapped arba Įkalintas paaiškinimai kuriuos jums dovanoja kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI.

Jei žaisdami žaidimą Trapped patekote į tokią situacija kurioje nežinote ką daryti, klauskite kitų kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojų ir jie jums padės. Na, o tie kurie žinote įvairių gudrybių/patarimų žaidimui Trapped (liet. Įkalintas), pasidalinkite jais su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais. Tik neišpasakokite viso žaidimo - nebus įdomu žaist.

P.s. Jei radote/turite žaidimų kurie jūsų manymu tiktų kategorijai LOGINIAI ŽAIDIMAI ir jūs norėtumėte juos matyti mūsų tinklapyje, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI". Mes pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI.

 

Protingiausia laiko švaistymo zona >>> www.zaidimai88.lt <<<


Balsavimas

Žiūrėta: 31035   |   Balsų: 35   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai