Loginiai žaidimai - Nick Bounty: The Goat in the Grey Fedora

PATARIMAS
 
Skiltis Loginiai žaidimai yra sukurta išskirtinai asmenims turientiems ypatingų protinių gabumų skirtų įveikti kategorijoje Loginiai žaidimai talpinamiems žaidimams.Tolimesnis Jūsų buvimas grupėje Loginiai žaidimai gali pakenkti Jūsų sveikatai: sukelti galvos skausmą, protinį išsekimą,nuovargį, galvos svaigimą. Kategorija Loginiai žaidimai neatsako už sukeltus negalvimus,kadangi tęsdami savo buvimą skiltyje Loginiai žaidimai patvirtinate, jog esate protingas ir logiškai mąstyti sugebantis asmuo. 
 
AČIŲ UŽ DĖMESĮ
Kategorija Loginiai žaidimai liko begalo sužavėta ankstesniąja Nick Bounty žaidimo dalimo "Krabų Byla", todėl neiškentėme ir tuojau pat nusprendėme pateikti sekančią bylą, kupina intrigų, paslapčių ir netikėtų nutikimų. Dar viena Nick Bounty žaidimo dalis, kurią pristato skiltis Loginiai žaidimai -  The Goat in the Grey Fedora. Kiek neįprasta žaidimo pradžia gali suklaidinti Jus, sudarydama įspūdį jog tai kvailas flash žaidimas, tačiau mes patariame palikti visas abejones nuošalyje, kadangi žaidime The Goat in the Grey Fedora Jūsų laukia įdomi ir įtraukianti žmogžudystės byla.
 
Loginiai žaidimai -  Nick Bounty: The Goat in the Grey Fedora
 
Kaip ir pirmoji Nick Bounty žaidimo dalis "Krabų Byla", esanti skiltyje Loginiai žaidimai, The Goat in the Grey Fedora turėtų sužavėti kiek brandesnius skilties loginiai žaidimai lankytojus, kurie geriau supranta anglų kalbą ir žaidime naudojamą subtilų humorą bei posakius. Puikiai parinkta muzika, veikėjų balsai ir animaciją, šį flash žaidimą daro vertu dėmesio ir verčia susimastyti jog ne visi flash žaidimai yra trumpi ir beprasmiai. Apie žaidimo Nick Bounty: The Goat in the Grey Fedora siužetą:
Ramiai leisdamas laiką, privatus detektyvas Nick Bounty sulaukia žavios merginos, vardu Katherine Ledbetter, apsilankymo, kuri atkakliai ir gan koketiškai prašo jo surasti gan neįprasta tačiau jai vertingą dalyką - ožkos statulėlę, kuri priklausė jos dėdei, žymiam advokatui, kuris, kaip nekeista, neseniai mirė, o gal būt ir buvo nužudytas. Kas žino kur prives įdomi ožkos statulėlės paieška? Galbūt tai raktas į svarbesnę bylą ir jos išaiškinimą! Viskas priklauso tik nuo Jūsų, gerbiami, skilties Loginiai žaidimai lankytojai. Padėkite detektyvui Nick Bounty išsiaiškinti "kame replės" žaidime The Goat in the Grey Fedora.
Nežaidusiems pirmos Nick Bounty žaidimo dalies, esančios skiltyje Loginiai žaidimai, pranešame jog žaidimas yra valdomas pelės pagalba - spauskite ant visų objektų, žmonių, kuriuos matote, bandykite kaipnors juos kombinuoti ir tai padės išnarplioti sunkias bylas. Štai ir visi patarimai, kuriuos paruošė skiltis Loginiai žaidimai. Tikimes, jog Jūsų detektyvų gabumai padės išsiaiškinti painiąją bylą žaidime The Goat in the Grey Fedora.

Gerbiami, skilties Loginiai žaidimai atstovai,

1)Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, ką nors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs! Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA,skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm,taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs,įžeidžiantys,skelbiantys kitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausiai trinami.

N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginai žaidimai adminai ir jų darbas B)

Loginiai žaidimai - "Sukasi smegenys, sukasi smegenys..."


Balsavimas

Žiūrėta: 8767   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai