Loginiai žaidimai - Tamsiai Raudonas Kambarys

Turbūt daugelis mano, kad flash žaidimai yra lengvi ir neduodantys jokios naudos. Deja, taip nėra. kategorijoje Loginiai žaidimai talpinami žaidimai yra ir sunkūs ir naudingi, nes priverčia jus įjungt loginį mąstymą. Jei tuo netikit, išbandykit žaidimą Crimson room (liet. Tamsiai Raudonas Kambarys). Žaidimo tikslas - išsivaduot iš kambario kuriame esate įkalintas.

Loginiai žaidimai - Crimson romm (liet. Tamsiai Raudonas Kambarys) patarimai ir valdymas:

Kategorija Loginiai žaidimai pristato žaidimą Crimson room (liet. Tamsiai Raudonas Kambarys. Žaidime jūs būsite veikėjo kailyje, kuris yra įkalintas tamsiai raudoname kambaryje. Jūsų tikslas padėt jam iš jo ištrūkt. Skamba lengvai, bet taip nėra. Norėdami ištrūkt iš kambario jūs turėsite ieškot įvairių priemonių, daiktų kurie jums padės tai padaryt. Geriausias patarimas: spaudinėkite visur, nes nežinia kur gali būt paslėptas koks nors daiktas.

Taigi tiek patarimų iš kategorijos Loginiai žaidimai. Mes Jums su mielu noru papasakotume kaip pereit žaidimą, bet tai padarius dingtu visas žaidimo įdomumas. Na, o jei nutiks taip, kad prieisite aklavietę ir nebežinosite, ką daryt, paprasčiausiai klauskite kitų kategorijos Loginiai žaidimai lankytoju, mes garantuojame, kad atsiras tokių kuriems tokio tipo žaidimai yra lengvai pereinami.

Taip pat, jei radote daugiau žaidimų kurie jūsų nuomone pritaptų kategorijoje Loginiai žaidimai, nesivaržykite ir rašykite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes būtinai pasitengsime, kad jūsų pageidaujamas galvosūkis atsidurtų šalia kitų kategorijos Loginiai žaidimai žaidimų.


Balsavimas

Žiūrėta: 26453   |   Balsų: 28   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai