Loginiai žaidimai - TAIP arba NE

Kategorija Loginiai žaidiami stengiasi neatsilikt nuo pasaulio ir pristatinėt kuo naujesnius/įdomesnius flash žaidimus. Šį kartą, skiltis Loginiai žaidimai dovanoja dar vieną flash TV laidos versiją. Tai populiarusis žaidimas DEAL or NO DEAL (liet.TAIP arba NE), kurį galite išvysti ir televizoriaus ekranuose, kartu su M. Mikutavičium. Tikimes, kad Marijonas nesupyks, bet šį kartą skiltis Loginiai žaidimai pabus vedėjais.
zaidimai88.lt portalas ilgai negalėjo apsispręst kuriai gi grupei priskirti žaidimą NO DEAL (liet. TAIP arba NE). Iš pirmo žvilgsnio tai pamoginio pobūdžio žaidimas, tad jį galima buvo priskirti skilčiai Linksmi žaidimai, tačiau tuomet iškyla vienas BET, nes viskas kas yra susiję su pinigais, skilties Loginiai žaidimai nuomone, reikalauja kažkiek loginio mąstymo. Taigi ilgai galvoję, galiausiai nusprendėme žaidimą NO DEAL (liet. TAIP arba NE) prilipdyti skilčiai Loginiai žaidimai. Tiesą pasakius, net patys tiksliai nežinome kodėl taip padarėme. Gal dėl to, kad skiltyje Loginiai žaidimai yra kitos laidos, KAS LAIMĖS MILIJONĄ?, flash versija?

Loginiai žaidimai - NO DEAL (liet. TAIP arba NE) valdymas/patarimai

Tie kas namuose turi televizorių ir yra matę tikrąją šios laidos versiją, su taisyklėmis turbūt jau yra susipažine, tad vienintelis mūsų palinkėjimas - lagaminas su 1 milijonu. Na, o tiems, skilties Loginiai žaidimai lankytojams, kurie pirmą kart susidūria su žaidimu NO DEAL (liet. TAIP arba NE), aiškiname taisykles:
Žaidimo NO DEAL (liet. TAIP arba NE) pradžioje Jūs pasirenkate vieną iš 26 lagaminų,  kurį galėsite atidaryti tik žaidimo pabaigoje. Ant stalo lieka 25 lagaminai,  kuriuose yra sumos nuo 1 cento iki 1 milijono"žalių". Viena iš tų sumų yra Jūsų lagaminėlyje. Iš pradžių Jūs turėsite atidaryti 6 lagaminus, vėiau 5; 4; 3 ir t.t kol liks traukti po vieną lagaminą. Atidarius lagaminą, Jūs matysite kokia suma iškrenta iš žaidimo. Nuo atsidariusios sumos, taip pat priklauso bankininko pasiūlymas (kuo mažesnė atidaryta suma tuo geriau, kuo didesnė tuo blogiau). Gavę pasiūlymą Jūs turėsite atsakyti į pagrindinįir vienintelį klausimą: TAIP arba NE?  (TAIP - jei Jus tenkina bankininko pasiūlymas ir Jūs norite baigti žaidimą, neatidarę savojo lagamino; NE - jei norite žaist toliau ir rinktis lagaminus).
Taigi apibendrinat Jūsų pagrindinis tikslas žaidime NO DEAL (liet. TAIParba NE) - ištraukti lagaminus su kuo mažesne suma ir tikėtis jog Jūsų pasirinktame lagamine 1 milijonas.

Štai tiek taisyklių/patarimų žaidimui NO DEAL (liet. TAIP arba NE), kuriuos paruošė skiltis Loginiai žaidimai. Galbūt išbandę flash NO DEAL (liet. TAIP arba NE) žaidimo versiją, susigundysite sudalyvaut tikroje TV laidoje NO DEAL (liet. TAIP arba NE), kartu su Marijonu.

 


Gerbiami, skilties Loginiai žaidimai atstovai:
1)Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs, kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai, ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas, kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų, vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantys kitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)

Loginiai žaidimai - "Sukasi smegenys, sukasi smegenys..."

 


Balsavimas

Žiūrėta: 43819   |   Balsų: 48   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai