Loginiai žaidimai - Sumišęs

Pribrendo metas kuomet Jum, skilties Loginiai žaidimai lankytojai, reikės pakrutint smegenis. Tai dar vienas "pabėk iš kambario" tipo žaidimas pavadinimu Puzzled (liet. Sumišęs). Kaip gi nebūsi sumišęs kai staiga atsidūri nežinia kur ir dar užrakintas. Skiltis Loginiai žaidimai tikisi Jūsų pagalbos žaidime Puzzled (liet. Sumišęs). Padėkite žaidimo Puzzled (liet. Sumišęs) herojui ištrūkt iš šio kambario, įveikdami skilties Loginiai žaidimai pristatomą žaidimą Puzzled (liet. Sumišęs).

Loginiai žaidimai - Puzzled (liet. Sumišęs) valdymas/patarimai:

Kaip jau minėjome, tai dar vienas "pabėk iš kambario" tipo žaidimas Puzzled (liet. Sumišęs), skiltyje Loginiai žaidimai. Kas yra žaidę tokio tipo žaidimus, esančius skiltyje Loginiai žaidimai, šį riešutėlį turėtų įveikt gan lengvai. Tiems, kurie pirmą kartą susidūria su tokio tipo žaidimu, aiškiname: Jūsų tikslas - ištrūkt iš kambario, kuriame esate įkalintas. Radę keistus daiktus, dar keistesnėse vietose turėsite juos panaudoti, siekiant įgyvendint savo tikslą. Patarimas: daiktai gali būtį įvairiose vietose, tad jei įstrigsite ir nebežinosite ką daryt, spaudinėkite visus kampus ir pakampes, tokiu būdų, gal atrasite kąnors.

Štai tiek naudingos informacijos, kurią paruošė kategorija Loginiai žaidimai. Tikimes ji bus naudinga žaidimo Puzzled (liet. Sumišęs) metu. Linkime sekmės, bandant įveikt šį, skilties Loginiai žaidimai kietąjį reišutėlį.Gerbiami, skilties Loginiai žaidimai atstovai:
1)Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs! Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūsgalite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)

Loginiai žaidimai - "Sukasi smegenys, sukasi smegenys..."

 


Balsavimas

Žiūrėta: 29091   |   Balsų: 19   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai