Loginiai žaidimai - Sumišęs

Pribrendo metas kuomet Jum, skilties Loginiai žaidimai lankytojai, reikės pakrutint smegenis. Tai dar vienas "pabėk iš kambario" tipo žaidimas pavadinimu Puzzled (liet. Sumišęs). Kaip gi nebūsi sumišęs kai staiga atsidūri nežinia kur ir dar užrakintas. Skiltis Loginiai žaidimai tikisi Jūsų pagalbos žaidime Puzzled (liet. Sumišęs). Padėkite žaidimo Puzzled (liet. Sumišęs) herojui ištrūkt iš šio kambario, įveikdami skilties Loginiai žaidimai pristatomą žaidimą Puzzled (liet. Sumišęs).

Loginiai žaidimai - Puzzled (liet. Sumišęs) valdymas/patarimai:

Kaip jau minėjome, tai dar vienas "pabėk iš kambario" tipo žaidimas Puzzled (liet. Sumišęs), skiltyje Loginiai žaidimai. Kas yra žaidę tokio tipo žaidimus, esančius skiltyje Loginiai žaidimai, šį riešutėlį turėtų įveikt gan lengvai. Tiems, kurie pirmą kartą susidūria su tokio tipo žaidimu, aiškiname: Jūsų tikslas - ištrūkt iš kambario, kuriame esate įkalintas. Radę keistus daiktus, dar keistesnėse vietose turėsite juos panaudoti, siekiant įgyvendint savo tikslą. Patarimas: daiktai gali būtį įvairiose vietose, tad jei įstrigsite ir nebežinosite ką daryt, spaudinėkite visus kampus ir pakampes, tokiu būdų, gal atrasite kąnors.

Štai tiek naudingos informacijos, kurią paruošė kategorija Loginiai žaidimai. Tikimes ji bus naudinga žaidimo Puzzled (liet. Sumišęs) metu. Linkime sekmės, bandant įveikt šį, skilties Loginiai žaidimai kietąjį reišutėlį.Gerbiami, skilties Loginiai žaidimai atstovai:
1)Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs! Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūsgalite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)

Loginiai žaidimai - "Sukasi smegenys, sukasi smegenys..."

 


Balsavimas

Žiūrėta: 28829   |   Balsų: 18   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2012-03-13 1prie lango grindyse yra vieni raktai, uz dezes kiti raktai, dar vieni uz seifo, isejimo raktai lagamine kuris stalcuj, kompiuteris seife sienoj, baterija kitam seife, baterija i kompa idedi tai zaidimas atseit gaunasi, bet nzn ka ten daryt. (nors spalvu seka 11123211) neaisku, kam ta kede, ten kazkas turi but.
by dag
2012-01-10 kur jus tuos raktus matot arba pas mane kompas sugedes arba as ju nematatu eoo
by silvija
2011-08-06 pritariu justinai
by Gabriele
2011-07-14 geras zaidas
by petras
2010-12-22 paprasta,randi 3 rakyus vienas uz seifo kitas man atrodo uz dezes su vienu is raktu atrakini stalciu randi lagamina paspauskit ant jo ir suvaskit (132,232) gausit rakta ir atrakinkit duris sveikinu perejote zaidima
by justina lengvelyte
2010-03-01 Cool zaidimas perejau
by Simas
2009-10-22 perejau par dvi minutes 1.Veiksmas Uz Seifo desineja seselyje raktai,randate kazkoky kompiuteriuka jis bus nereikalingas.2.veiksmas uz dezes desineje puseja seselyja raktai, su jais yeinate y stalciu randate lagamina.3.veksmas spragtelkite ant lagamino ir suveskite skaicius 132 232, randate raktus.sveikinu su jeis patenkate pro durid ir yveikete zaidima!
by as
2009-09-12 Radau du raktus ir isejau
by Dovi
2009-08-16 1. prie seifo desinej raktai 2. uz dezes desinej raktai 3. po langu prie dezes kilime raktai 4. stalciuj lagaminas, sienoj seife zaidimas, kitam seife elementai zaidimui 5. seifo kombinacija randame pazaide zaidima ji yra 132 232 6. randam raktus rakinam duris ir einam namo
by Scalper
2009-08-07 zmones koks lagamino kodas gal zinot kas ?prasau nieko neiseina
by EKLO
2009-07-08 atidarysit stalciu rasit lagamina jei paspaudi ant jo du kartus turi sugalvoti kazki jo koda.gal zinot ji?
by gr@
2009-06-24 PADĖKIT NESIGAUNA NIEKS... TIK DU DAIKTUS RADAU
by ILONA ;]*
2009-05-29 ten kur seifas yra ant zames paspauskite ji nu zodziu ta tarpa tarp sienos ir seifo ten rasit raktus, tada eikite prie kito seifo ant sienos ir atidarikite ji su raktais rasite kompiuteriuka ir kas toliau padekit
by Milduska
2009-05-22 ner ne vieno daikto, kazkokia nesamone
by Milduska
2009-03-22 Kaip ji zaist?
by Migle
2009-03-21 cool zaidas as pirmas haha parasiiau zinute cia ha ha
by vytas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai