Loginiai žaidimai - Submachine 2

Loginiai žaidimai - skiltis reikalaujanti nemažai protinės veiklos pristato dar vieną žaidimą, o tiksliau antrąją jo dalį skiltyje Loginiai žaidimai - Submachine 2. Gavome vieno gerbėjo, vardu Gytis, laišką, siūlantį įdėti visas žaidimo Submachine dalis. Kaip supratome Gyčiui patiko pirmoji dalis, tad jis nepatingėjo ir atsiuntė visų penkių dalių nuorodas, vildamasis jog jo norimas žaidimas pateks į skiltį Loginiai žaidimai. Gyti, sveikiname ir dėkojame, tavo siūlomas žaidimas Subamachine ir kitos jo dalys bus patalpintos skiltyje Loginiai žaidimai. Neabejojame, jog žaidimas Submachine sužavės ne vieną skilties Loginiai žaidimai lankytoją.

Loginiai žaidimai - Submachine 2 valdymas/ patarimai:

Skiltis Loginiai žaidimai, kartu su Gyčio pagalba, pristato žaidimą Submachine 2. Tau jau antroji šio žaidimo dalis skiltyje Loginiai žaidimai, taigi lankytojai, anksčiau žaidę šį žaidimą, kuo puikiausiai žinos koks žaidimo pagrindinis tikslas, ir kokiu būdų reikia jį pasiekti. Likusiai lankytojų daliai, kuri pirmą kartą mato žaidimą Submachine 2 aiškiname: žaidimo pradžioje Jūs atsibusite apsvaigęs ir nesuprasite kas vyksta. Jūs pamenate jog paskutinis dalykas kurį darėte tai lyg sapne žaidėte žaidimą Subamachine, jį perėjote ir poto atsidurėte čia, kažkokioje oloje. Jūsų tikslas ištrūkti iš ten, renkant įvairius daiktus, užuominas, naudojant juos tarpusavyje. Todėl tam prireiks Jūsų loginio mąstymo bei budrumo.

Štai tiek informacijos kurią paruošė kategorija Loginiai žaidimai. Dar kartą dėkojame Gyčiui ir tikimes žaidimas Submachine 2 padės išjudinti skilties Loginiai žaidimai lankytojų mąstymą.


Balsavimas

Žiūrėta: 20760   |   Balsų: 34   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai