Loginiai žaidimai - Studentų parkas

Loginiai žaidimai - Student Park (liet. Studentų Parkas)
 
Skiltis Loginiai žaidimai pristato naujieną - Student Park (liet. Studentų Parkas). Padėkite linksmybių ištroškusiems studentams nukeliauti iki vakarėlio žaidime Student Park (liet. Studentų Parkas). Pasinaudodami skirtingais įgūdžiais, kuriuos galite suteikti bet kuriam iš jų (pasirenkate įgūdį ir spustelite ant studento) tam, kad įveikti kliūtis. 

LOGINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS 
 
Gerbiami,skilties Loginiai žaidimai lankytojai, Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai,tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį į kurį norėtųsi sugrįžti nekartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Loginiai žaidimai bei kitose kategorijose,būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Loginiai žaidimai bei visame zaidimai88.lttinklapyje:
 • Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)
 • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
  N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
 • Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
  a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt

  b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
  Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
 • Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 13646   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2012-02-19 labai labai blogas
by Eimis4499 8m.
2012-01-01 o tu aisti, aik s**t
by aiste
2012-01-01 pritariu Mamytei ir Erinai, jos teisios tokie zaidimai BUKINA ZMONES. pazaidziau ir pamaciau kad tai *****.
by aiste
2011-01-23 Paskutine nesamone. O jus cia ka susirinkot zadimus apsmeist?DW tik nevarykit normals tiezaidimai r nemanau Erina kad tavo klasioke isvaziavo i psichiatrine ligonine nes tapo priklausoma kompiuteriui.tikrai nemanau.tai kokie tevi turejo buti ziaurus kad leido jei tiek buti prie to kompo.cia tevai kalti ne ji.tikriausia ta mergaite vargsele sedejo prie pc visa para kol isprotejo.debilai tie tevai *****t ***** lai byby ****ia... :[
by Aistis M.
2011-01-22 Pritariu,viena mano klasioke net isvaziavo i psichuske nuo tu zaidimu nes jie tiesiog pavercia vaikus priklausomus kompiuteriui ir jie tiesiog negali sustoti...
by Erina
2011-01-22 Visiska nesamone.ir zinot kurejai,daugiau nebekurkit tokiu boring geimu nes vaikams atbunka smegenys ir jie pasidaro nerangus,tingus,ir labai nervingi.Taip taip zmones neleiskit savo vaiku prie tu kompiuteriu nes jie tik smegenis bukina ir nieko daugiau.trinkit lauk ta interneta!!!!
by Mamyte:)
2010-12-03 blogs *****
by spyzius myzius trydzius ryzius
2010-11-17 NORMALUS
by Gabi

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai