Loginiai žaidimai - Stiklo darbai

Jei manote kad visi flash žaidimai atbukina smegenis, tai labai klystate. Kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI yra patalpinta daugybė žaidimų kurie lavina jūsų loginį mąstymą. Vienas iš kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI žaidimų yra Glass works ( liet. Stiklo Darbai).

Loginiai žaidimai - Glass Works ( liet. Stiklo Darbai) valdymas ir paaiškinimai:

Glass works arba Stiklo darbai - tai žaidimas reikalaujantis šiektiek pamąstymo, todel jis ir atsidūrė kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI. Žaidimą Stiklo darbai galima laikyti vienu iš sunkesniu kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI jums dovanojamų žaidimų. Žaidimo tikslas įvairiomis figūromis kurios pastoviai eina ir eina, užpildyti jums duotą ornamentą. Kuo didesnę figurą panaudojate tuo daugiau taškų gaunate. Figūras taip pat galite sukioti jums reikiamu būdu paspausdami SPACEBAR. Žaidime Stiklo darbai taip pat gausite pagalbų kurios atkeliaus kartu su figūra.

Tai kaip ir visi žaidimo Glass Works arba Stiklo darbai paaiškinimai kuriuos jums pristato kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI. Jei žaisdami žaidimą Stiklo darbai radote daugiau gudrybių/patarimų kaip lengviau būtų žaisti Stiklo darbai, maloniai prašome pasidalinti jais su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais.

Dar šis tas:

Jei turite/radote žaidimų kurie jūsų manymu tiktų kategorijai LOGINIAI ŽAIDIMAI ir norėtumėte juos matyti tinklapyje www.zaidimai88.lt, siųskite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite mums žinutę skiltyje "KONTAKTAI" .

 

Geriausia laiko švaistymo zona >>>>>>>>www.zaidimai88.lt<<<<<<<<<<


Balsavimas

Žiūrėta: 17368   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai