Loginiai žaidimai - Scooby Doo

Į kategoriją LOGINIAI ŽAIDIMAI su "baimės pilnomis kelnėmis" įsiveržė garsusis animacinių filmų herojus Scooby Doo žaidime pavadintu jo vardu - Scooby Doo. Tai vienas iš linksmiausių kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI žaidimų kuriuos iki šiol esame jums padovanoję. Scooby Doo - tai žaidimas pasižymintis gera grafika ir gera nuotaika. Taip nepariškime dėl ko jis atsidurė kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI. Žaidimas Scooby Doo - tai du viename: loginis mąstymas ir gera nuotaika.

Loginiai žaidimai - Scooby Doo valdymas ir patarimai:

Kaip ir visi kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI jums dovanojami žaidimai, Scooby Doo žaidime prireiks nemažai pasukti galvą kol pereisite lygį. Žaidime judėkite klavišais ←↑→↓, SPACEBAR - paima daiktus, juos panaudoja, kitaip skant VEIKSMAS, S - išsaugo žaidimą, T - keičia jūsų turimus daiktus, P - pauzė. PATARIMAI: stenkitės vengti visokių baisių dalykų, nes kairiajame kampe yra baimės matuoklis. Paėmę kokį nors daiktą žinokite, kad greitai jums gali jo prireikt. O šiaip patariu naudoti visus turimus daiktus jeigu nežinosite ką daryti. Tai kaip ir visi žaidimo Scooby Doo paaiškinimai kuriuos jums pristato kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI.

Šis bei tas: jei žaisdami Scooby Doo žaidimą atradote kokių nors gudrybių/patarimų kurie palengvintų šį sunkų žaidimą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo išmintimi su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais. Tiek jie, tiek kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI bus jums dėkingi.

Dar šis bei tas: radę žaidmų kurie jūsų manymu tiktų kategorijai LOGINIAI ŽAIDIMAI, rašykite mums savo pasiūlymus adresu info@zaidimai88.lt, arba tiesiog palikite mums žinutę skiltyje "KONTAKTAI" . Visi jūsų siunčiami pasiūlymai bus perskaityti ir pasistengsime, kad jūsų žaidimai papildytų kategoriją LOGINIAI ŽAIDIMAI.

Probably The BesT time wasting zone in the world >>>> www.zaidimai88.lt <<<<<


Balsavimas

Žiūrėta: 49237   |   Balsų: 175   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai