Loginiai žaidimai - Prison Breakout

Įspėjame, jog kategorija Loginiai žaidimai yra skirta itin protingiems asmenims, galintiems įveikti čia talpinamus žaidimus. Tolimesnis būvimas skiltyje Loginiai žaidimai gali sukelti galvos skausmą, svaigimą, išsekimą. Prieš žaisdami skiltyje Loginiai žaidimai gerai apmąstykite ar esate pasiruošę tiek fiziškai tiek protiškai šiems išbandymams, pateiktiems skiltyje Loginiai žaidimai. Reguliarus lankymasis skiltyje Loginiai žaidimai taip pat gali pagerinti jūsų greitą, aštrų loginį mąstymą kritinėse situacijose.


Loginiai žaidimai - Prison Brekout
 
Laikas sprukti iš kalėjimo! Skiltis Loginiai žaidimai pristato žaidimą Prison Breakout. Jūs - kalinys pasiruošęs pasprukti iš itin saugomo kalėjimo. Pasitelkę žvitrų mąstymą ir miklumą apeikite visas kameras ir apsauginius. Kiekviename lygyje saugumo lygis bus sunkesnis, tad neskubėkite ir prieš ką nors atlikdami gerai apgalvokite. Kai kuriuose lygiuose Jūs galėsite pasinaudoti papildomais daiktais, skirtais nukreipti apsauginių dėmesį, užsimaskuoti ir t.t. Žaidėją valdykite W, A, S, D

LOGINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS 
 
Gerbiami,skilties Loginiai žaidimai lankytojai, Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai,tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį į kurį norėtųsi sugrįžti nekartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Loginiai žaidimai bei kitose kategorijose,būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Loginiai žaidimai bei visame zaidimai88.lttinklapyje:
 • Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)
 • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
  N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
 • Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
  a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt

  b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
  Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
 • Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.

Balsavimas

Žiūrėta: 13919   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai