Loginiai žaidimai - Popierinis Lėktuvėlis

Loginiai žaidimai - Paper Flight (liet. Popierinis Lėktuvėlis) valdymas:

zaidimai88.lt ir kategorija Loginiai Žaidimai dovanoja dar viena loginį - linksmą žaidimą Paper Flight lietuviškai Popierinis Lėktuvėlis. Kodėl linksmą? O gi todėl, kad žaidime Popieris lėktuvelis jūsu tikslas iš popieriaus pagamintą lektuvėlį nuskraidinti kuo tuoliau naudojantis..... oro ventiliatoriais. Junginėkite ventiliatorius taip kad jie lėktuvėlį nuskraidintų kuo toliau. Žaidimas Popierinis Lėktuvėlis yra turbūt vienas iš linksmiausių kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI žaidimų. Pasirodo tikrai, ne visi žaidimai atbukina smegenis, ir tai kuo puikiausiai įrodo kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI.

P.S. Jei bežaisdami žaidimą Paper Flight ( liet. Popierinis Lėktuvėlis) radote kokių nors naudingų patarimų/gudrybių kurios palengvintų žaidimą Popierinis Lėktuvelis, napatingėkite ir pasidalinkite jomis su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais.

Dar šis tas >>> Jei žinote/ radote daugiau žaidimų kurie tiktų kategorijai LOGINIAI ŽAIDIMAI ir norėtumėte juos matyti zaidimai88.lt tinklapyje, maloniai prašome siųskite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" .

 

Geriausia laiko švaistymo zona >>>>> www.zaidimai88.lt <<<<<<


Balsavimas

Žiūrėta: 17323   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2017-04-15 I was struck by the hotsney of your posting /abwalrm.com [url=/rznfhr.com]rznfhr[/url] [link=/ehwxbh.com]ehwxbh[/link]
by I was struck by the hotsney of your posting http://abwalrm.com [url=http://rznfhr.com]rznfhr[/url] [link=http://ehwxbh.com]ehwxbh[/link]
2017-04-04 Great inthigs. Relieved I'm on the same side as you.
by Great inthigs. Relieved I'm on the same side as you.
2008-01-16 nepasikrauna bel tas subas
by edgaras
2007-12-17 jega ydomus
by zygis
2007-10-21 visai nieko
by didi
2007-10-20 ydomu
by dovydas
2007-10-14 neblogas
by tomas
2007-09-25 ghjk
by gjol

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai