Loginiai žaidimai - Pabėk iš požemio

PATARIMAS/ĮSPĖJIMAS
Maloniai primename, jog skiltis Loginiai žaidimai skirta ne tik internautams ir žaidimų mylėtojams, turintiems Šerlock'o Holmes'o įžvalgumą ir A.Einšteino smegenis. Tačiau turite būti atsargus: per ilgas lankymasis skiltyje Loginiai žaidimai gali smarkiai išvarginti, sukelti galvos svaigimą, pykinimą, reakcijos suletėjimą. Taip pat įspėjime: žaidimai esantys skiltyje Loginiai žaidimai nėra lengvi ir greitai įveikiami, todėl nepasisekimas žaidimo metu gali sukelti agresijos protrūkius.

Loginiai žaidimai - Escape The Dungeon (liet. Pabėk iš požemio)
 
Dauguma skilties Loginiai žaidimai gerbėjų turbūt jau yra pamėgę "pabėk iš kambario" tipo žaidimus, kadangi jie nėra monotoniški, beprasmiai ar žiaurūs. Šio tipo žaidimai itin įtraukiantys ir reikalauja pačio didžiausio įžvalgumo, loginio mąstymo, realaus pasaulio suvokimo bei vaizduotės. Skiltis Loginiai žaidimai su malonumu pristato dar vieną šio tipo žaidimą Escape The Dungeon (liet. Pabėk iš požemio). Tikslas - išsivaduoti iš požėmio, kuriame Jus įkalino pakvaišęs mokslininkas, tačiau šis žaidimas šiek tiek skiriasi nuo kitų  - Jūsų laikas bus ribotas (10min), kadangi minėtasis mokslininkas Jums suleido nuodų, tad jūs turėsite dar vieną užduotį - surasti priešnuodį ir tik tuomet pasprukti. Sąveikaukite pelės pagalba, spaudinėdami įvarius objektus, naudokites rastomis užuominomis ir galbūt Jums pavyks išgyventi.

Štai ir visi patarimai žaidimui Escape The Dungeon (liet. Pabėk iš požemio), kuriuos parengė skiltis Loginiai žaidimai.
LOGINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
 
Gerbiami,skilties Loginiai žaidimai lankytojai, Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai,tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį į kurį norėtųsi sugrįžti nekartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Loginiai žaidimai bei kitose kategorijose,būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Loginiai žaidimai bei visame zaidimai88.lttinklapyje:
  • Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)
  • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.

 

N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
  • Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
    Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
  • Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.

Balsavimas

Žiūrėta: 15419   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2014-10-21 Visa perejau zaidima buvo netaip jau ir lengva sunkoka buvo. Bet geras zaidimas 10/10
by Games
2012-06-23 labai sunku zaisti
by zita
2011-02-23 Perėjau. Tik reikėjo ilgai bandyti kol perėjau. Bet žaidas visai nieko geras. Kas nemoka tai yra žmonių kurie parašo, bet aš kitokia ir nieko nerašysiu jums. : P
by PUPPY
2010-10-26 geras zaidimekis ......
by monikta
2010-08-24 Is skeleto kabancio ant sienos paiimi rasikli. Pasiimi pjautuva salia grotu, tada apacioj prie griauciu beisbolo lazda. Nueini prie kriaukles, atsuki vandeni, paiimi puodeli ir prisipili vandens. (Jo reikes vaistas isgert). I vidurinio stalo salia pc ciumpat atsuktuva, varot prie skydines, at*****t ja atsuktuvo pagalba, isimat sena saugikli, o pasuke parkeri kelis kartus rasit spyruokle, jos pagalba pakeisit saugikli. Ijungiat mugtuka on, atsiranda elektra. Varat prie kompo, jo kodas 9382 (ant lovos krasto). Nuo lovos vieno kampo pasiimat dienorasti, o nuo kito (po pagalve) komiksa, kuriame bus raktas. Pagal dienorascio spalvas suspaudziojat mygtukus, kurie yra paveikslu apacioje (Melyna geltona zalia ir raudona). Atsidarys paveikslo tarpas/anga kurioje rasite rakta, su juo nueinat iki griauciu kabanciu ant sienos, ji atrakinat, jis nuvirsta ir randat seifa. Pasiimat rakta, su juo einat ir atsirakinat medicinos spyntele, joje randat kapsule su spalvom ir lauztuva. Su lauztuvu nuimat nuo duru lentas, kadangi jum nuo vaistu dreba rankos tai kapsuleje suvedat spalvas ; raudona, oranzine, geltona, zalia, melyna ir violetine. Pasiimat ta*****te, uzgeriat su vvandeniu, su raktu atsirakinat duris. Spintoje randat lipnia juostele. Paspaudziat beisbolke, lipnia juostele ir pasidarot turbo ginkla su kuriuo nueinat prie grotu ir jas islauziat. Vsio zaidimas baigtas.
by Natali.
2010-06-20 Superinis zaidimas kazkas panasaus i MYST
by Mindi
2010-05-16 aš atrakinau duris pasiėmiau lipnią juostą suklijavau tą lazdą su kažkokiu pjūkliuku ir toliau nežinau ką daryt
by aš
2010-05-07 Paskuj su spalvom prie pavekslu spaudi pagal dienorascio spalvas ir gauni kapsule bei rakta,atrakini spina prie skeleto,tada ta medicinos atrd ta spinta , galiausiai islauzi duris su lauztuvu uzkaltas ir pastrigau , kazka su kapsule daryt reikia
by rodeo
2010-05-07 Daejau iki to,kad prie kompo stalciui pasiemiau atsuktuva ir atsidariau skydine,su sprandzina is parkerio pakeiciau saugikli,pc ijungiau,slaptazodis ant lovos krasto, su spalvom uzstrigau...
by rodeo
2010-04-30 Kam tas vanduo? Kam kompo reikia?! KAIP PEREIT?!!!!!!!
by YuLi
2010-04-18 ten reikia ta su spalvom atidaryt ir ten bus piliule
by Sklyksmas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai