Loginiai žaidimai - Pabėk iš požemio

PATARIMAS/ĮSPĖJIMAS
Maloniai primename, jog skiltis Loginiai žaidimai skirta ne tik internautams ir žaidimų mylėtojams, turintiems Šerlock'o Holmes'o įžvalgumą ir A.Einšteino smegenis. Tačiau turite būti atsargus: per ilgas lankymasis skiltyje Loginiai žaidimai gali smarkiai išvarginti, sukelti galvos svaigimą, pykinimą, reakcijos suletėjimą. Taip pat įspėjime: žaidimai esantys skiltyje Loginiai žaidimai nėra lengvi ir greitai įveikiami, todėl nepasisekimas žaidimo metu gali sukelti agresijos protrūkius.

Loginiai žaidimai - Escape The Dungeon (liet. Pabėk iš požemio)
 
Dauguma skilties Loginiai žaidimai gerbėjų turbūt jau yra pamėgę "pabėk iš kambario" tipo žaidimus, kadangi jie nėra monotoniški, beprasmiai ar žiaurūs. Šio tipo žaidimai itin įtraukiantys ir reikalauja pačio didžiausio įžvalgumo, loginio mąstymo, realaus pasaulio suvokimo bei vaizduotės. Skiltis Loginiai žaidimai su malonumu pristato dar vieną šio tipo žaidimą Escape The Dungeon (liet. Pabėk iš požemio). Tikslas - išsivaduoti iš požėmio, kuriame Jus įkalino pakvaišęs mokslininkas, tačiau šis žaidimas šiek tiek skiriasi nuo kitų  - Jūsų laikas bus ribotas (10min), kadangi minėtasis mokslininkas Jums suleido nuodų, tad jūs turėsite dar vieną užduotį - surasti priešnuodį ir tik tuomet pasprukti. Sąveikaukite pelės pagalba, spaudinėdami įvarius objektus, naudokites rastomis užuominomis ir galbūt Jums pavyks išgyventi.

Štai ir visi patarimai žaidimui Escape The Dungeon (liet. Pabėk iš požemio), kuriuos parengė skiltis Loginiai žaidimai.
LOGINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
 
Gerbiami,skilties Loginiai žaidimai lankytojai, Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai,tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį į kurį norėtųsi sugrįžti nekartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Loginiai žaidimai bei kitose kategorijose,būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Loginiai žaidimai bei visame zaidimai88.lttinklapyje:
  • Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)
  • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.

 

N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
  • Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
    Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
  • Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.

Balsavimas

Žiūrėta: 15635   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai