Loginiai žaidimai - Nick Bounty: Krabų Byla

PATARIMAS
 
Skiltis Loginiai žaidimi yra sukurta išskirtinai asmenims turientiems ypatingų protinių gabumų skirtų įveikti kategorijoje Loginiai žaidimai talpinamiems žaidimams.Tolimesnis Jūsų buvimas grupėje Loginiai žaidimai gali pakenkti Jūsų sveikatai: sukelti galvos skausmą, protinį išsekimą, nuovargį, galvos svaigimą. Kategorija Loginiai žaidimai neatsako už sukeltus negalvimus,kadangi tęsdami savo buvimą skiltyje Loginiai žaidimai patvirtinate, jog esate protingas ir logiškai mąstyti sugebantis asmuo. 
 
AČIŲ UŽ DĖMESĮ

Po visų švenčių pagaliau sugrįžta ir skiltis Loginiai žaidimai. Kad ir kaip yra sunku vėl kibti į darbus, tačiau mes privalome džiuginti Jus, mieli lankytojai. Štai ir atėjo niūrūs žiemos vakarai, kuomet apmiršta ne tik gamta, bet ir noras kažką veikti. Štai šiuo atveju galime tik prisidėti prie nieko neveikimo ir pasiūlyti painų, įtraukianti žaidimą, atspindinti vyraujančią nuotaiką. Skiltyje Loginiai žaidimai dar viena byla, reikalaujanti Jūsų gudrumo ir logikos - Nick Bounty: Krabų Byla. Pavadinimas gal ir skamba įdomiai, tačiau po juo slypi rimta žmogžudystės byla, todėl skiltis Loginiai žaidimai prašo Jūsų, detektyvų, pagalbos.

Loginiai žaidimai - Nick Bounty: Krabų Byla

Kaip ir minėjome, šį kartą Loginiai žaidimai dovanoja painią bylą, kurią turėsite išspręsti kartu su detektyvu Nick Bounty. Trumpai apie žaidimo siužetą: visas veiksmas vyksta šaltą ir niūrų ketvirtadienio vakarą. Pas detektyvą Nick Bounty apsilanko prekybininkas siūlantis pirkti krabų, tačiau  jam bekalbant į jo nugarą suvaromas peilis. Taigi galime teigti jog pati byla ir žmogžudystė apsilankė Nick Bounty ofise.
Skilties Loginiai žaidimai adminus sužavėjo žaidimo stilius ir nuotaika - pilkai juodos spalvos sukurią paslaptingą, niūrią, žmogžudystei tinkančia nuotaiką, kuriai puikiai akomponuoja lengva muzika. Taip pat tikimes, jog Jus žavės žaidime naudojama kalba, taigi prireiks gerų anglų kalbos žinių. Žaidimas valdomas pelės pagalbą, tad visą dėmesį galėsite skirti bylos sprendimui.
Štai tiek patarimų ir blevyzgų, kurias parengė skiltis Loginiai žaidimai. Tikimes, jog žaidimas Nick Bounty: Krabų Byla įtrauks ir sužavės Jus, o jei liksite patenkinti, galbūt sulauksite ir kitų dalių.


Gerbiami, skilties Loginiai žaidimai atstovai,

1)Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, ką nors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs! Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kasdomina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų irJums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių,įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA,skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm,taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys,skelbiantys kitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausiai trinami.

N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginai žaidimai adminai ir jų darbas B)

Loginiai žaidimai - "Sukasi smegenys, sukasi smegenys..."


Balsavimas

Žiūrėta: 8193   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai