Loginiai žaidimai - Muziejus

PATARIMAS
 
Skiltis Loginiai žaidimi yra sukurta išskirtinai asmenims turientiems ypatingų protinių gabumų skirtų įveikti kategorijoje Loginiai žaidimai talpinamiems žaidimams. Tolimesnis Jūsų buvimas grupėje Loginiai žaidimai gali pakenkti Jūsų sveikatai: sukelti galvos skausmą, protinį išsekimą, nuovargį, galvos svaigimą. Kategorija Loginiai žaidimai neatsako už sukeltus negalvimus, kadangi tęsdami savo buvimą skiltyje Loginiai žaidimai patvirtinate jog esate protingas ir logiškai mąstyti sugebantis asmuo. 
 
AČIŲ UŽ DĖMESĮ
 
Kaip ir minėjome skiltis Loginiai žaidimai pristato žaidimus skirtus tik protinių gabumų turintiems asmenims, kurie negali gyventi be galvosūkių ir įvairių protinių užduočių.  Kategorija Loginiai žaidimai yra atvira visiems lankytojams, tačiau joje talpinami žaidimai gali pasirodyti neįdomūs lankytojams, mėgstantiems pastovų veiksmą ir įtampą. Skiltis Loginiai žaidimai - ne tik laiko švaistymas, žaidžiant flash žaidimus. Tai puikus būdas lavinti savo įžvalgumą, loginį mąstymą, sugebėjimą pritaikyti įvairius daiktus. Šį kartą skiltis Loginiai žaidimai pristato gan sunkų, tačiau įdomų žaidimą Museum (liet. Muziejus), o plačiau apie jį skaitykite žemiau pateiktame skilties Loginiai žaidimai aprašyme.
 
Loginiai žaidimai - Museum (liet. Muziejus)
 
SKiltis Loginiai žaidimai dovanoja dar vieną "pabėk iš kambario" tipo žaidimą Museum (liet. Muziejus). Kaip jau supratote iš pavadinimo, veiksmas vyks muziejuje. Kaip ir visų tokio tipo žaidimų, Jūsų tikslas pabėgti iš patalpos, šiuo atveju muziejaus, kurioje esate. Naudodamiesi, rinkdami įvairius daiktus, stengdamisi juos pritaikyti įvairiausiais būdais, Jūs turėsite pasiekti savo tikslą. Loginiai žaidimai pataria: jeigu įstrigote ir nebežinote ką daryti, paprasčiausiai spauskite įvairiose kambario vietose, meginkite pritaikyti turimus daiktus įvairiose vietose. Blogiausiu atveju - pasiklauskite kitų skilties loginiai žaidimai lankytojų.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 27189   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai