Loginiai žaidimai - Klasė 3


Loginiai žaidimai - kategorija reikalaujanti protinės veiklos ir įrodanti kad ne visi flash žaidimai atbukina, šį kartą labiau pareikalaus sugebėjimo nusirašinėti. Kurioje įstaigoje vyksta didžiausi nusirašinejimai... o gi mokykloje. Taigi, kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI jums pristato žaidimą Classroom 3 (liet. Klasė 3). Jei nusirašinėdavote arba ir dabar nusirašinėjate, žaidimas Klasė 3 jums kuo puikiausiai tiks, na o jei ne tai tek lavinti savo įgudžius mūsų suktoje kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI

Loginiai žaidimai - Classroom 3 ( liet. Klasė 3 ) valdymas ir patarimai: 

Žaidimas Classroom 3 arba lietuviškai Klasė 3 puikiai pavaizduoja mokyklos gyvenimą. Visalaik klasėje atsiras tokių kurie nusirašinėja ir tingi mokytis, ir visalaik atsiras tokių nuo kurių galima nusirašyt. Žaidime Klasė 3 jūs būsite vieno iš tų mokinių kailyje kurie tingi mokytis. Pasigausite vieną moksliuką ir liepsite jam, kad jis leistų jum nusirašinėti nuo jo. Kaip vyksta nusirašinėjimas:

1. Nepastebimai turėsite prisėlinti prie moksliuko naudodami klavišus ←↑→↓ ( jei jus pastebės po klasę vaikštanti auklėtoja, jums ŠAKĖS )

2. Priėję prie nusirašinėjimo abjekto laikykite paspaudę ant jo ir laukite kol užsipildys nusirašinėjimo matuoklis ( vėl, jei jus pastebės, jums ŠAKĖS)

3. Grįžkite taip pat nepastebimai kaip ir atėjote ( ir vėl, jei jus pastbės jums šakės)

Štai tokie žaidimo Classroom 3 arba Klasė 3 paaiškinimai kuriuos jums dovanoja kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI.

P.s.  Jei žaisdami žaidimą Klasė 3 atradote įdomių patarim/gudrybių pasidalinkite jomis su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais, jie jums bus tikrai dėkingi.

Taip pat, jei radote/turite žaidimų kurie jūsų manymu tiktų kategorijai LOGINIAI ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę sklityje "KONTAKTAI" , ir mes pasistengsime kad jūsų žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI.

Logiškiausia laiko švaistymo zona >>>> www.zaidimai88.lt   <<<<<<<<< 


Balsavimas

Žiūrėta: 25754   |   Balsų: 35   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai