Loginiai žaidimai - Kas laimės milijoną

Kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI suteikia jums galimybę pasijust tarsi tikroje laidoje Kas laimės milijoną. Žaidimas Kas laimės milijoną yra sukurtas pagal tikrąjį televizorių ekranuose rodomą žaidimą Kas laimės milijoną. Jei visalaiką svajojote pakliūti į žaidimą Kas laimės milijoną bet jums niekaip nepavykdavo kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI suteikia jums progą tai padaryti tiesiog sėdint prie kompiuterio.

Loginiai žaidimai - Win a million ( liet. Kas laimės milijoną) valdymas ir patarimai:

Žaidimą Kas laimės milijoną sudaro 1400 skirtingų klausimų, bet jums reikės atsakyti tik į 15 ir išsvajotasis milijonas bus jūsų. Žaidimo metu turėsite 3 pagalbas, viskas taip kaip ir tirkame Kas laimės milijoną žaidime. 1/2 - tai pagalbą kuri panaikina du neteisingus variantus, skambutis - galėsite paskambinti draugui ir paklausti jo, ir salės pagalba - salėje esantys žiūrovai jums padės atsakyti i klausimą. Taigi kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI linki jums sekmės kelyje link savo milijono.

p.s. Savąjį milijoną žaidime Kas laimės milijoną aš jau laimėjau.

Beje, jei žaisdami žaidimą atradote kokių nors gudrybių, maloniai prašome nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais.

Taip pat, jei turite mėgiamų žaidimų kurie tiktų kategorijai LOGINIAI ŽAIDIMAI ir norėtumėte juos matyti tinklapyje www.zaidimai88.lt, siųskite mums laiškus adresu info@zaidima8.lt arba tiesiog palike mums žinutę skiltyje "KONTAKTAI" .

Geriausia laiko švaistymo zona >>>> www.zaidimai88.lt <<<<<


Balsavimas

Žiūrėta: 108412   |   Balsų: 98   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai