Loginiai žaidimai - Jack French 2


Taip, mes suklydome sakydam, kad žaidimas Trapped yra sunkiausias kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI. Sunkiausioje žaidimo titulą, kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI, laimi žaidimas Jack French 2. Žaidimas Jack French 2 pareikalaus jūsų pasitelkti visus savo Sherlock'o Holmes'o seklio įgūdžius, tam kad sugebėtumėte pereiti žaidimą Jack French 2. Perėję žaidimą Jack French 2 save tikrai galėsite laikyti kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI karaliumi. Jack French 2 - kategorijos Loginiai žaidimai perlas.

Loginiai žaidimai - Jack French 2 valdymas:


Žaidime Jack French 2 nužudomas vienas garsus ir geras daktas Jose Ferrer. Pagal turimus įrodymus jis buvo nušautas, ginklas paliktas, bet ant jo nėra pirštų antspaudų. Manoma, kad žudikas pažinojo auką. Žaidime Jack French 2 jūsų tikslas išsiaiškinti kas gi nužudė gerąjį dakatarą. Žaidime Jack French 2 spaudinėkite ant visų įmanomų daiktų, stenkitės paimti viską ir aplankyti kiekvieną kambarį. Tai darydami jūs išaiškinsite šią kraupią bylą. Tai kaip ir visi paaiškinimai kuriuos jums turi kategorija LOGINIAI ŽAIDIMAI.

Na, o jei jūs žaisdami žaidimą Jack French 2 atradote kokių nors įdomių patarimų/gudrybių kurios palengvintų žaidimą, pasidalinkite jomis su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais ir jie jums bus tikrai dėkingi. Tik neišplepėkite viso žaidimo, leiskite jiems šiektiek pasukti smegenėles.

TAIP PAT, jei radote daugiau žaidimų kurie jūsų manymu tiktų kategorijai LOGINIAI ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI". Mes pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI.

 

Paslaptingiausia laiko švaistymo zona >>>> www.zaidimai88.lt <<<< 


Balsavimas

Žiūrėta: 22303   |   Balsų: 25   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai