Loginiai žaidimai - Drąsos Namas

ĮSPĖJIMAS
Skiltyje Loginiai žaidimai talpinamos naujienos, galvosūkiai gali būti pavojingi jūsų sveikatai: sukelti galvos skausmą, pyktį neįveikus žaidimo ir t.t. Todėl skiltyje Loginiai žaidimai patariame lankytis tik turintiems stiprų loginį mąstymą, tvirtą psichiką ir didžiulį užsispyrimą. Skiltis Loginiai žaidimai taip pat gali būti tarsi sporto salė jūsų smegenimis, kuri padės lavinti pastabumą, logiką, reakciją ir kitus pojučius. Per dažnas lankymasis skiltyje Loginiai žadimai neturėtų sukelti rimtų komplikacijų išskyrūs akių skausmą ir protinį išsekimą.

 
LOGINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
 
Gerbiami,skilties Loginiai žaidimai lankytojai, Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai,tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį į kurį norėtųsi sugrįžti nekartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Loginiai žaidimai bei kitose kategorijose,būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Loginiai žaidimai bei visame zaidimai88.lttinklapyje:
  • Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)
  • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.

 

N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
  • Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
    Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
  • Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.

Balsavimas

Žiūrėta: 13777   |   Balsų: 17   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai